• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 67

15888840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830399 15888840 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, łazie...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15821866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633168 15821866 Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia i zamieszkania.Mieszkanie po remoncie, wymieniona została elektryka ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

379 000 PLN (6 213 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15888728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821480 15888728 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wolności w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda 1).Mieszkanie jest jasne, za...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 900 PLN (5 354 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910
15304980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15300312 15304980 Działka budowlana w najbardziej pożądanej części Rudy Śląskiej w dzielnicy Halemba, przy ul. Piwnej. Przedstawiam Państwu unikatową okazję do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 825 mkw, usytuowanej w malowniczym sercu Rudy Śląskiej, w prestiżow...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

339 000 PLN (411 zł/m2)

-
-
825 m2
-
15452743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18895640 15452743 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. To idealne miejsce dla osób szukających wygody, funkcjonalności i komfortu w codziennym życiu.Mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
15887555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785465 15887555 Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się!Ta oferta może Ci się spodobać.Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,44 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rudy Śląs...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915
15829612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633380 15829612 Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizacji ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 47,91 m2 do wpro...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

294 000 PLN (6 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15885039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716125 15885039 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m² ParterSzukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m²...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (6 058 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15857744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133091 15857744 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji)Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jarzębinowej 1. Mieszkanie jest do remontu i własnej aranżacji. Obecnie jest to 1 pokój z widną kuchnią ale układ mie...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

169 000 PLN (5 121 zł/m2)

2
-
33 m2
1976
15881059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27621572 15881059 Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania [lub odświeżenia].Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła LexaJeśli szukasz mieszkania w tej okolicy - zatrzymaj się! Ta oferta może Cię zainteresować.Na sprzedaż zadbane i sł...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

358 000 PLN (7 956 zł/m2)

2
1
45 m2
1975