• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 66

15863795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256641 15863795 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie!Co wyróżnia tą ofertę?- balkon o powierzchni 6m2- miejsce parkingowe za szlabanem - tylko dla mieszkańców- funkcjonalny układ pomieszczeń- pomieszczen...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

450 000 PLN (8 491 zł/m2)

3
1
53 m2
1972
15851792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27019977 15851792 Na sprzedaż 10 domów jednorodzinnych w kameralnej inwestycji, zlokalizowanych na działkach o powierzchni 550 m². To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Domy o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

700 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
100 m2
2026
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

279 000 PLN (4 729 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15829616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633381 15829616 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 MajaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej, przy ul. 1 Maja 256.Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz mie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 000 PLN (2 811 zł/m2)

2
-
53 m2
1920
15722222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24617070 15722222 Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu ! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem 40m2, miejsce postojowe w garażu oraz komórka lokatorska w cenie ! Mieszkańcy mogą korzystać z piękne...

Ruda Śląska (Ruda) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

810 000 PLN (12 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2024
15779353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25772460 15779353 Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych oraz atrakcji kulturalnych, a także dogodny dojazd do większych o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

139 000 PLN (3 861 zł/m2)

1
1
36 m2
1920
15505902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 20065323 15505902 Na sprzedaż funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, w bliskiej odległości od Drogowej Trasy Średnicowej (ok. 850 m). Nieruchomość znajduje się na działce 3840 m2 w obszarze zabudowy przemysłowej, z bezp...

Ruda Śląska (Chebzie) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

3 450 000 PLN (2 638 zł/m2)

11
-
1308 m2
-
15848985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26954005 15848985 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKontakt tylko przez WhatsApp!!!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², znajdujące się na ostatnim piętrze w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Fiołków. Mieszkanie wymaga kapitalnego re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (5 625 zł/m2)

3
-
64 m2
1985
15793428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26037801 15793428 Opiekun ofertyMartyna BieleckaPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze.Mieszkanie do remontu.Świetna inwestycja kapitału ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

2
-
52 m2
1970
15818104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593827 15818104 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 59 m², zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Nałkowskiej 2, 6. piętro z 10 w zadbanym wieżowcu z windą. Lokal w pełni przygotowany pod wynajem, bez konieczności ponoszenia dodatkowych na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

389 000 PLN (6 593 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15669801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niebawem nowa odsłona 29 m² – gotowe 23621920 15669801 NIEBAWEM NOWA ODSŁONAPrzytulne mieszkanie 29m² - dostępne od zaraz!Lokalizacja: Ruda Śląska (Ruda 1)                                                                                  Powierzchnia: 29 m²Piętro: wysoki parterCena: 105 000 złNajważniejsz...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

105 000 PLN (3 621 zł/m2)

1
1
29 m2
1970