• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 284

15707492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24321387 15707492 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Niezwykły, komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony przy ul. Bogurodzicy; w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób ceniących bliskość i uroki centrum; do zamieszkania jak i do w...

Szczecin (Centrum), Bogurodzicy

599 000 PLN (8 369 zł/m2)

3
1
71.57 m2
1935
15883045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673585 15883045 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów GOTÓWKOWYCH. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii Kaskada. Lokal znajduje się na wysokim parterze docieplonej kamien...

Szczecin (Centrum), Bogurodzicy

259 000 PLN (6 129 zł/m2)

2
1
42.26 m2
1930
15883046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673586 15883046 Polecam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum!Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń, idealnie nadaje się zarówno na użytek własny, jak i pod inwestycję pod wynajem. Cisza i spokój - okna nie wychodzą na ruchliwą ulicę.Mieszkanie z...

Szczecin (Centrum), Mariana Langiewicza

485 000 PLN (9 798 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15883095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673686 15883095 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

475 200 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.6 m2
1870
15883106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673708 15883106 a sprzedaż budynek handlowo-biurowy w ścisłym centrum miasta SzczecinNaprzeciwko C.H. Kaskada. Powierzchni działki: 650m2 ( użytkowanie wieczyste )Powierzchnia użytkowa budynku: 1884m2 Wieloletnie umowy najmu.Brak zaległości czynszowych od odecnych N...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 500 000 PLN (5 042 zł/m2)

1
-
1884 m2
1999
15883105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673706 15883105 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum), Mazurska

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15883053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673600 15883053 Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Szczecina.Lokal położony jest na parterze niskiego budynku.Na powierzchnię 61,69 m2 składają się:- salon;-otwarta kuchnia;- sypialnia;- pokój;- łazienka;-przedpokój.Ogrzewanie gazowe. Ciepł...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (9 240 zł/m2)

3
1
61.69 m2
1930
15882992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673171 15882992 Szczecin - Centrum, na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy.3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, piwnica.Z jednego pokoju wyjście na balkon.Istniej możliwość przedzielenia dużego pokoju i zrobienia dodatk...

Szczecin (Centrum), Bolesława Śmiałego

539 000 PLN (6 629 zł/m2)

3
2
81.31 m2
1936
15883009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673222 15883009 Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina – ul. Wyzwolenia (Śródmieście)Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 3. piętrze zadbanej, 4-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. To ide...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (7 833 zł/m2)

2
1
53.62 m2
1936
15789378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25939395 15789378 Niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,24 m2, usytuowane na pierwszym piętrze poniemieckiej kamienicy w centrum Szczecina.Z balkonu i okien wychodzących na zieloną część ulicy Wielkopolskiej mamy widok na piękne, secesyjne w...

Szczecin (Centrum), Wielkopolska

799 000 PLN (8 051 zł/m2)

3
1
99.24 m2
1900
15760024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25349350 15760024 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, w pięknej kamienicy przy ul. Henryka Pobożnego Takie mieszkanie nie zdarza się zbyt często.To unikatowa nieruchomość o powierzchni ponad 100 m²,...

Szczecin (Centrum), Henryka Pobożnego

1 699 000 PLN (16 626 zł/m2)

3
1
102.19 m2
1920
15882970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673420 15882970 Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina 35 m² jasne wnętrze centrumNa sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II w Szczecinie.To propozycja dla osób, któ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1930