• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 284

15882974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673428 15882974 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Topowa lokalizacja .Wały Chrobrego ul. Wawelska tuż obok Urzędu Marszałkowskiego.Przy samym parku z pięknym widokiem na sprzedaż dwa pokoje o pow. 42,74m2.W skład mieszkania wchodzi:salon z saunąoddzielna ...

Szczecin (Centrum), Wawelska

570 000 PLN (13 533 zł/m2)

2
1
42.12 m2
1930
15882983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673446 15882983 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum), Mazurska

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15882984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673448 15882984 Na sprzedaż budynek biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin.Obok słynnego Pałacu pod Globusem. Powierzchnia działki: 767m2 ( prawo własności )Powierzchnia użytkowa budynku: 3020m2Wieloletnie umowy najmu.Brak zaległości czynszowych od obecnych Najem...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 500 000 PLN (3 146 zł/m2)

1
-
3020 m2
1936
15882936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673351 15882936 Tylko u nas ! Oferta na wyłączność! W ofercie na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na poddaszu znajdujące się ścisłym centrum przy pl. Kościuszki. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z lat 30-tych. Budynek po termomodernizacji.Powi...

Szczecin (Centrum), al. Piastów

435 000 PLN (8 056 zł/m2)

2
1
54 m2
1930
15882898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673258 15882898 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez...

Szczecin (Centrum), Kujawska

446 000 PLN (9 331 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15882889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673232 15882889 Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 83 m², położone na podwyższonym parterze zadbanej kamienicy w samym centrum Szczecina (okolice placu Szarych Szeregów).Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się ...

Szczecin (Centrum), 5 Lipca

699 000 PLN (8 460 zł/m2)

3
1
82.62 m2
1910
15882921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673320 15882921 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego,- kuchni,- pokoju,- sypialni,- korytarza- łazienki z toaletą. W pokojac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 833 zł/m2)

3
1
58.6 m2
1938
15576554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21682825 15576554 Unikatowa oferta sprzedaży przepięknego i dochodowego apartamentu w inwestycji z 2021 roku Gryf.Na powierzchnię 37,17 m2 składają się:Salon z aneksem kuchennym 14,50 m2Otwarta sypialnia 14,20 m2 Łazienka 3,82 m2 Korytarz 4,65 m2(załączony rzut ma pod...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

559 000 PLN (15 039 zł/m2)

2
1
37.17 m2
2021
15882810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673408 15882810 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncieZapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na pierwszym piętrze kamienicy w Szczecinie. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, z d...

Szczecin (Centrum), Mazurska

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

3
1
70 m2
1930
15882748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673272 15882748 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny salon Sypialnia SypialniaGarderoba ( wejście z sypialni oraz ł...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

789 000 PLN (8 251 zł/m2)

3
1
95.63 m2
1930
15882769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673324 15882769 Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem.Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu.Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić mieszkanie na czas studiów swojego dziecka, to ta oferta jest dla Ciebie. W...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
100 m2
1902
15882766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673318 15882766 Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie.Cena: 499 000 PLN (7258,18 PLNm²)Powierzchnia: 68,75 m²Liczba pokoi: 2 duże, ustawne pokojePiętro: 1 z 3Lokalizacja: Róg Pocztowej z 5 lipca, Szczecin, CentrumO mieszkaniu:Nieruchomość charakte...

Szczecin (Centrum), Pocztowa

499 000 PLN (7 258 zł/m2)

2
1
68.75 m2
1930