• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 284

15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i adwokaci.Drzwi wejś...

Szczecin (Centrum), Owocowa

390 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15773124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25627936 15773124 Nowa niższa cena ! Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo- usługowy znajdujący się przy ul. Rayskiego w Szczecinie .Budynek reprezentatywny przy jednej z głównych dróg, dobrze widoczny, przy budynku miejsca parkingowe - strefa płatnego par...

Szczecin (Centrum), Generała Ludomiła Rayskiego

449 000 PLN (8 032 zł/m2)

1
-
55.9 m2
1992
15722505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24620481 15722505 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Szczecina – ta oferta jest dla Ciebie.Zamieszkaj pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Rodła, gdzie tętniące życiem miasto spotyka się z wygodą codziennego funkcjonowania.Dlaczego warto zwrócić uwa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 104 zł/m2)

3
1
73.91 m2
1965
15792543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26020638 15792543 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokal ma 86 m² i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (PCV w całym mieszkaniu, drewniane w kuchni) zapewniają doskonałe doświetlenie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
86 m2
1920
15714458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24462950 15714458 Idealne na kancelarię, gabinet, prestiżowe biuro – lub dla kogoś, kto marzy o mieszkaniu z duszą i sztukaterią w sercu miasta!Na sprzedaż niezwykłe 5-pokojowe mieszkanie (128 m²) położone na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum. Wys...

Szczecin (Centrum), Śląska

1 100 000 PLN (8 594 zł/m2)

5
1
128 m2
1930
15796860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26132617 15796860 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wały Chrobrego w Szczecinie. Na powierzchnię ok. 63m2 składają się:* 2 bardzo duże pokoje (ok. 18 i 20m2)* kuchnia (ok. 11m2)* korytarz (o...

Szczecin (Centrum), Szczerbcowa

549 000 PLN (8 802 zł/m2)

2
1
62.37 m2
1930
15709121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24349142 15709121 Możliwość zapłaty w dwóch transzach. Połowa przy sprzedaży, a druga połowa rozłożona na dogodne raty.Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Kr. Jadwigi (odcinek pomiędzy Krzywoustego a Małkowskiego).Adaptacja poddasza:- pokój dzienny z ...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

449 000 PLN (8 643 zł/m2)

1
1
51.95 m2
1920
15757283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25296817 15757283 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m² (użytkowa 18,5 m²), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie s...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

260 000 PLN (13 881 zł/m2)

1
1
18.73 m2
1930
15740620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24953805 15740620 Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku SKY GARDEN przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, Felczaka.Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka (4,17m2).Ogrzewa...

Szczecin (Centrum), Mieczysława Niedziałkowskiego

1 035 000 PLN (22 031 zł/m2)

2
1
46.98 m2
2023
14640037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2934661 14640037 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
15731541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24795121 15731541 Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie .Możliwość zrobienia bezpośredniego wejścia z ulicy.Mieszkanie zna...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (9 520 zł/m2)

4
-
125 m2
1938
15720392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24588693 15720392 Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower – jedynego takiego obiektu w Szczecinie!...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

448 500 PLN (19 662 zł/m2)

1
1
22.81 m2
2021