• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 283

15645932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210799 15645932 Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 powierzchni całkowitej- 3 pokoje- dwa poziomy- 4 piętro z 4- łazienka zr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 869 zł/m2)

3
1
42.23 m2
1935
15575138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21642284 15575138 Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę w samym centrum miasta, która jest idealną inwestycją pod wynajem dla studentów lub jako pierwsze mieszkanie.Nieruchomość:- 31,72 mkw- przestronna kawalerka z dobrym rozkładem- adaptacja poddasza- klatka sch...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (11 003 zł/m2)

1
1
31.72 m2
1950
15720387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24588623 15720387 Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower – jedynego takiego obiektu w Szczecinie!...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

448 500 PLN (19 662 zł/m2)

1
-
22.81 m2
2021
15631105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22864747 15631105 Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann. Nieruchomość:- 49,59 m2- pełna własność- 2 pokoje- adaptacja poddasza- drzwi wejściowe ognioodporne i antywłamaniowe- mieszkanie bardzo jasne- klimatyzacja- możliwo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (9 458 zł/m2)

2
1
49.59 m2
1950
15628801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22820243 15628801 Przedstawiam ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,40m2 położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje sią blisko Placu Zamenhofa i Deptaku Bogusława. Taka l...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 000 PLN (7 782 zł/m2)

3
1
83.4 m2
1932
15731887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24796931 15731887 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15731851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796895 15731851 Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą. Umowa najmu 5+5, począwszy od IV 2021r. Stopa zwrotu na poziomie 5%. Czynsz najmu pobierany jest w walucie euro, natomiast waloryzacja następuje na podstawie podanej przez GUS inflacji. Grunt własnościowy. Lokal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 506 800 PLN (21 267 zł/m2)

1
-
400 m2
1900
15731863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796882 15731863 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
13345355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1636690 13345355 Do wynajmu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum. Posiada dużą witrynę, ogrzewanie miejskie. Wejście do niego po kilku schodkach. Lokal posiada klimatyzację oraz instalację alarmową. Czynsz do wspólnoty to ok. 400 pln.Powyższa propozycja ni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (14 063 zł/m2)

1
-
128 m2
1900
15731891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796883 15731891 Lokal handlowy w bardzo dobrym punkcie miasta, ścisłe centrum. Blisko lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo duży przepływ ludzi. Wejście do lokalu po 6 schodkach. Sala sprzedaży ok. 75m2, ponadto biuro o pow. 12m2, pom. socjalne 7,5m2, toal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (11 828 zł/m2)

1
-
93 m2
1938
15870316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27426595 15870316 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
36.3 m2
1870
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930