• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 283

15870231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423848 15870231 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15857147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27115053 15857147 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15870242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424076 15870242 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 200 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.6 m2
1870
15506852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090310 15506852 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
15862024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27221057 15862024 Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko CH Turzyn.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2)- pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2-łazienka -3,24 m2 -przedpokój -6,44 m2.Mieszkanie klimatyczne , z wieży...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 380 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
36.58 m2
1920
15268142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14292269 15268142 Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum przy ul. Bolesława Śmiałego w kamienicy na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,00 m2 składa się z:Na metraż 58 m2 składa się :- salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią 15,55 ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 914 zł/m2)

3
-
58 m2
1920
15551194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20981300 15551194 Gotowa , wykończona, klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy al. Piastów.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 24,23 m2- łazienka 4,00 m2,- korytarz 2,47 m2. Powierzchnia całkowita 31,72 m2 (powierzchnia użytk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (11 003 zł/m2)

1
-
31.72 m2
1920
15123803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10383454 15123803 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina blisko CH Kaskada przy al. Jana Pawła II.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 25,16 m2,- sypialnia 11,54 m2,- łazienka 6,42 m2,- korytarz 3,67 m2. Powierzchnia...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (10 063 zł/m2)

2
-
49.59 m2
1920
15646364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23218447 15646364 Możliwość zapłaty w dwóch transzach. Połowa przy sprzedaży, a druga połowa rozłożona na dogodne raty.Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Kr. Jadwigi (odcinek pomiędzy Krzywoustego a Małkowskiego).Adaptacja poddasza:- pokój dzienny z ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 643 zł/m2)

1
-
51.95 m2
1920
15646017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23213341 15646017 Gotowa ,klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy kr. Jadwigi.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,00 m2.- łazienka 3,60 m2,- korytarz 3,40 m2.Powierzchnia całkowita 27,10 m2.Mieszkanie w stanie developerski...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

297 000 PLN (10 959 zł/m2)

1
-
27.1 m2
1920
15863954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27259028 15863954 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15862042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27221724 15862042 Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 ( pow. całkowita 45,22 m2)- pokój 25,70 m2-łazienka -4,17 m2 -korytarz z aneksem kuchennym - 4,17 m2Mieszkanie kli...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

452 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
45.22 m2
1920