• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 282

15862042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27221724 15862042 Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 ( pow. całkowita 45,22 m2)- pokój 25,70 m2-łazienka -4,17 m2 -korytarz z aneksem kuchennym - 4,17 m2Mieszkanie kli...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

452 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
45.22 m2
1920
15322740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15756205 15322740 Mieszkanie w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa, nowa elewacja).Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Jagiellońskiej. Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,70 m2- pokój - 13,58 m2-...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

379 500 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
37.95 m2
1920
15841800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798136 15841800 Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku SKY GARDEN przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, Felczaka.Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka (4,17m2).Ogrzewa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 035 000 PLN (22 031 zł/m2)

2
1
46.98 m2
2023
15829791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639611 15829791 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15150486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11027293 15150486 Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum u zbiegu ulic Krzywoustego i Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wygodnym pierwszym piętrze w odnowionej secesyjnej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą : dwa d...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (7 102 zł/m2)

2
-
76.04 m2
1900
15814507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26683526 15814507 Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, usytuowaną na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy.Mieszkanie jest świeżo po remoncie wykonanym w grudniu 2025 roku. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z bojlera elekt...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

216 000 PLN (15 169 zł/m2)

1
1
14.24 m2
1900
15031769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7512597 15031769 Do sprzedaży wyjątkowy lokal z witrynami i niezależnym wejściem od ulicy, przygotowany pod gabinety lekarskie lub kosmetyczne, zlokalizowany przy jednym z głównych rond w Szczecinie. Lokal składa się z trzech gabinetów, poczekalni, dwóch łazienek ora...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (9 228 zł/m2)

1
-
151.6 m2
1930
13086717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87007 13086717 Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 155 m2 składają się:- 4 pomieszczenia biurowe, - zaplecze s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 550 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
155 m2
1938
15272568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14391716 15272568 Do sprzedania 2 stanowiska , o powierzchni 15m2 za każde, razem 30m2, znajdujące się na Targowisku Turzyn w Szczecinie. Funkcjonuje od przeszło 20 lat! W 2017 roku przeszło generalny remont i dalej kontynuuje swoją działalność.Na Targowisku znajdują ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

85 000 PLN (2 833 zł/m2)

3
-
30 m2
1995
15449795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18816098 15449795 Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina.Na ofertę sprzedaży składają się dwa lokale o łącznej powierzchni 240m2 z odrębnymi księgami wieczystymi. ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

8
-
240 m2
1930
15812591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26537513 15812591 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINajlepsza lokalizacja w Szczecinie!!MOŻLIWA ZAMIANA NA INNĄ NIERUCHOMOŚĆ i rozliczenie różnicy w cenie (proszę wtedy przesłać na mój e-mail szczegóły nieruchomości - której dotyczyłaby zamiana, napiszę czy jestem...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

482 590 PLN (11 490 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
12865481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16915 12865481 Przedmiotem sprzedaży jest lokal 2-poziomowy o powierzchni 103,13m2 z wejściem z ulicy. Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Krzywoustego o wysokim natężeniu pojazdów, komunikacji miejskiej oraz pieszych. Ładna kamienica z nową elewac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

830 000 PLN (8 048 zł/m2)

6
-
103.13 m2
1935