• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 281

15390688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17500212 15390688 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w w kamienicy przy ul. Kapitańskiej, blisko teatru Polskiego.Mieszkanie 77,71 m2 składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki z wanną, toalety z prysznicem i przedpokoju.Do mieszkania przynależy ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (7 708 zł/m2)

3
-
77.71 m2
1925
15785369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25877346 15785369 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy, w samym centrum Szczecina.Wszędzie blisko, liczne lokale gastronomiczne, banki, apteki.W skład mieszkania wchodzą :- 2 pokoje,- kuchnia,- łazienka,- korytarz.Jeden pokój przejśc...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

385 000 PLN (7 010 zł/m2)

2
1
54.92 m2
1930
15771814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25594406 15771814 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na drugim piętrze. Blok z cegły z lat 30-tych ,zadbany, klatka po remoncie , wśród zieleni.Mieszkanie 45,23 m2 składa się z dwóch rozkładowych pokoi , osobnej widnej kuchni , łazienki z wc oraz przedpo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (7 937 zł/m2)

2
-
45.23 m2
1935
15814738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591013 15814738 Kawalerka 29 m² – ul. Kujawska Na sprzedaż kawalerka 29 m² na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, widnej kuchni i łazienki z prysznicem. Wymaga odświeżenia lub lekkiego remontu, dzię...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 862 zł/m2)

1
1
29 m2
1980
15770574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25555448 15770574 HIT CENOWY! NOWA NIŻSZA CENA!!!MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM IDEALNE POD INWESTYCJĘ NA WYNAJEM. SPRZEDAŻ TYLKO ZA GOTÓWKĘ!Jest możliwość podziału pomieszczeń i wygospodarowania nawet do pięciu pełnowymiarowych pokoi. Piękna odremontowana kamienica. Miesz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (5 294 zł/m2)

2
1
68 m2
1920
15763277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25420728 15763277 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum) ...

Szczecin (Centrum), Jagiellońska

770 000 PLN (6 169 zł/m2)

5
1
124.82 m2
1906
15829070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599570 15829070 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,66 m2 położone na parterze niskiego bloku...

Szczecin (Centrum), Jana Matejki

585 000 PLN (10 325 zł/m2)

3
1
56.66 m2
1960
15828441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594492 15828441 Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicza. Są mieszkania w centrum miasta… i są takie, które pozwalają z niego korzystać, ale nie męczą jego gwarem. To 2...

Szczecin (Centrum), Śląska

399 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
49.76 m2
1920
15762347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401951 15762347 Lokalizacja: Szczecin Centrum, Pl. Grunwaldzki Piętro 44, poddasze Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90,48 m², wejście do mieszkania przez wydzielony korytarz z zamykanymi dodatkowymi drzwiami. Rozkład pomieszczeń:Strefa kuchenna: funkcjona...

Szczecin (Centrum), Marszałka Józefa Piłsudskiego

575 000 PLN (6 355 zł/m2)

3
1
90.48 m2
1930
15366050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16916349 15366050 Lokal w samym centrum, w którym prowadzona jest aktualnie działalność gospodarcza - biurowa, z wygodnym wejściem bezpośrednio z ulicy oraz witryną, zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego, bardzo dobrze widoczny, o powierzchni ok. 80 m2, z pomieszczeni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
-
79.33 m2
1893
15726911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708331 15726911 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,96 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 7,98 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 203 840 PLN (16 500 zł/m2)

3
1
72.96 m2
2025
15827767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588332 15827767 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m2 przy ul. Sikorskiego, ścisłe centrum miasta – okolice Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja, komunikacja miejska oraz uczelnie w zasięgu kilku minut. Okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 769 zł/m2)

2
1
47.78 m2
1910