• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 281

15726913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708325 15726913 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,75 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 3 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 18...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 300 PLN (17 200 zł/m2)

2
1
42.75 m2
2025
15726914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24708326 15726914 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina.OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,38 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 5 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 23...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

571 144 PLN (18 800 zł/m2)

1
1
30.38 m2
2025
15726915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708327 15726915 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina.OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,3 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 4,64 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 326 100 PLN (17 800 zł/m2)

3
1
74.5 m2
2025
15704081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256255 15704081 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 9 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 23...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

927 775 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
50.15 m2
2025
15814741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27691528 15814741 Kawalerka 29 m² – ul. Kujawska Na sprzedaż kawalerka 29 m² na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, widnej kuchni i łazienki z prysznicem. Wymaga odświeżenia lub lekkiego remontu, dzię...

Szczecin (Centrum), Kujawska

315 000 PLN (10 862 zł/m2)

1
1
29 m2
1980
15726912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708333 15726912 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 4,75 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

827 475 PLN (16 500 zł/m2)

2
1
50.15 m2
2025
15814843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626817 15814843 Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina – mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem!Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny, wysoki zysk? Szukasz apartamentu w absolutnie topowej lokalizacji, gdzie na...

Szczecin (Centrum), Małopolska

440 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1970
15704069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256250 15704069 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum – idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane w sercu miasta. Lokal składa się z bardzo dużego, j...

Szczecin (Centrum), Partyzantów

499 000 PLN (7 655 zł/m2)

2
1
65.19 m2
1965
15642149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23098444 15642149 Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27 piętrze gdzie można relaksować się oglądając imponującą panoramę ...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 566 600 PLN (22 380 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15447742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18776830 15447742 Na sprzedaż nieruchomość w centrum miasta o powierzchni 80,81 m2 składającego się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest na drugim piętrze, dobrze oświetlone, czynsz administracyjny jedynie 350 zł. Lokal mieszkalny z...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

530 000 PLN (6 559 zł/m2)

3
1
80.81 m2
1910
15607159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22354055 15607159 Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

632 880 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
52.74 m2
2015
15629577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22830053 15629577 Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni 297,9 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu CH Kaskada. Lokal składa się z dwóch części: dużej otwartej sala sprzedaży oraz pomieszczeń pomocniczych. Lokal bardzo uniwersalny może zadowolić gusta wymagają...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 000 PLN (8 276 zł/m2)

1
-
290 m2
1920