• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 281

15737899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24897118 15737899 Jeżeli szukasz lokalu z duszą w atrakcyjnej lokalizacji w sercu miasta, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. Lokal idealny pod działalność typu kawiarnia, klubokawiarnia, pub, sklep muzyczny lub pod inną branżę, gdzie lic...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (5 777 zł/m2)

1
-
82.91 m2
1920
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum), Szarotki

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15771114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570125 15771114 Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2, usytuowane na 8 piętrze Hanza Tower w Szczecinie.Na powierzchnię nieruchomości składa się przestrzenny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysz...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 029 000 PLN (21 052 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2020
15720045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24581641 15720045 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie zachwyca zarówno lokalizacją, jak i standardem wykońc...

Szczecin (Centrum), Celna

1 170 000 PLN (24 049 zł/m2)

2
1
48.65 m2
2025
15705534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24281005 15705534 Przedstawiamy do sprzedaży ofertę mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 300m od Placu Kościuszki, 500m od Bramy Portowej, w otoczeniu sklepów, restauracji. Doskonałe połączenie środkami komunikacji miejskiej, zaró...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

520 000 PLN (7 082 zł/m2)

3
1
73.43 m2
1930
15705540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24281015 15705540 SUPER OFERTA lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów, barów. Miejsce znane i lubiane przez Szczecinian, każdego dnia i wi...

Szczecin (Centrum), Księcia Bogusława X

2 400 000 PLN (8 889 zł/m2)

1
-
270 m2
2008
15640505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23066702 15640505 Przedstawiamy ofertę WYNAJĘTEGO lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych skrzyżowań. Duży ruch pieszy, generowany przez okoliczne sklepy, restauracje, przejście...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

1 600 000 PLN (12 003 zł/m2)

1
-
133.3 m2
1930
14889763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4071407 14889763 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum), al. Piastów

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
15753018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25182985 15753018 Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej.Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń open space, 2 gabinety, zaplecze socjalne. Istnieje możliwość dos...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (7 035 zł/m2)

4
-
112.3 m2
2010
15773986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25645003 15773986 Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje). W promieniu kilkuset metrów znajdują się restauracje, sklepy, Deptak Bogusława oraz inne u...

Szczecin (Centrum), Edmunda Bałuki

355 000 PLN (9 662 zł/m2)

2
1
36.74 m2
1960
15699762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24174777 15699762 Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m², zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower – jednego z trzech najwyższych budynków w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury: w bezpośrednim sąsiedz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (17 293 zł/m2)

1
1
33.54 m2
2023
15624402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22702791 15624402 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,94 m², usytuowanego w zadbanej kamienicy, tuż obok parku Jordanowskiego.Szczegóły mieszkania:Salon: Przestronny, z dużą szafą w zabudowie oraz bezp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

427 000 PLN (8 066 zł/m2)

2
1
52.94 m2
1930