• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 283

15699762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24174777 15699762 Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m², zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower – jednego z trzech najwyższych budynków w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury: w bezpośrednim sąsiedz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (17 293 zł/m2)

1
1
33.54 m2
2023
15624402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22702791 15624402 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,94 m², usytuowanego w zadbanej kamienicy, tuż obok parku Jordanowskiego.Szczegóły mieszkania:Salon: Przestronny, z dużą szafą w zabudowie oraz bezp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

427 000 PLN (8 066 zł/m2)

2
1
52.94 m2
1930
15666727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23589294 15666727 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (7 789 zł/m2)

5
2
95 m2
-
15731877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796881 15731877 Lokal zlokalizowany na parterze w rewelacyjnym punkcie miasta z wejściem z poziomu 0. Lokal posiada witrynę, przed lokalem duży ruch pieszy i kołowy. Idealna lokalizacja na sklep, działalność finansową, usługi, biuro. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 550 000 PLN (11 481 zł/m2)

1
-
135 m2
-
13438459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 89043 13438459 Doskonały lokal handlowy, usługowy lub biurowy.Na sprzedaż super usytuowany lokal (Krzywoustego przy Heliosie) w bardzo dobrej cenie. Lokal o przeznaczeniu handlowym, usługowym lub biurowym. Obiekt z dużą witryną, wejściem bezpośrednio z ulicy w dosk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (7 373 zł/m2)

1
-
217 m2
1930
15628386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22804914 15628386 Szczecin Łasztownia Ul. CelnaZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań i lokali usługowych w prestiżowej inwestycji Nad Odrą. To wyjątkowy kompleks położony w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina, nad samą rzeką, w bezpośr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 847 PLN (14 250 zł/m2)

2
1
32.27 m2
2027
15305282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15307022 15305282 Na sprzedaż świeżo wyremontowany lokal usługowy w samym centrum miasta., zlokalizowany przy galerii Kaskada. Na metraż 55 m2, składają się dwa pomieszczenia główne oraz dwa zaplecza plus łazienka z wc.Lokal idealnie nadaje się, min.:&nbs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 255 zł/m2)

1
-
55 m2
1930