• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 907

15562873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21385294 15562873 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim otoczeniu od nieruchomości znajdują się szkoły,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (5 781 zł/m2)

5
-
242 m2
1974
15558796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21262220 15558796 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym.Otoczenie nieruchomości:Ulica Wąsowicza, położona na Osiedlu Malowniczym- Marszowice, w pobliżu zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (10 529 zł/m2)

4
-
170 m2
2017
15557929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21217530 15557929 Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Wynajęte z comiesięcznym przychodem dla właściciela. 3-pokojowe, w rozkładzie. Ponad 45 000 zł przychodu rocznie.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKamienica położona jest przy ul. Kleczkowskiej na rewitalizowanym i tętni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 999 PLN (12 073 zł/m2)

3
1
41 m2
1908
15553529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21050269 15553529 Opiekun oferty:Maciej SuwałaPośrednik w Obrocie NieruchomościamiLicencja nr 28424Tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek z 2022 roku. Wykończone w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15539506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814497 15539506 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,13 m2, zlokalizowane w budynku OVO. OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (21 411 zł/m2)

2
-
56 m2
2016
15532256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20641929 15532256 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 20.05 m2,- Kawalerka 2 - 19,55 m2,- Kawalerka 3 - 15 m2,- Przedpokój - 4.11 m2.Najważniejsze informa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

826 449 PLN (14 249 zł/m2)

3
-
58 m2
2019
15521685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20424641 15521685 Doradca Klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802Tel 602101602*** wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Bezczynszowe mieszkanie na pierwszym piętrze w willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością powiększenia o poddasze użytkowe.Oddz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (8 687 zł/m2)

4
1
115 m2
1930
15519406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20362976 15519406 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Przestronny lokal o powierzchni 92,50 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance. Obecnie mieści się tam zakład fryzjerski.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

3
-
92 m2
1990
15497216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19875331 15497216 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 64,50 m2, na ul. Włodkowica, przy pl. Jana Pawła II, na trzecim piętrze w budynku z końca lat dziewięćdziesiątych. 3 sypialnie, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (13 266 zł/m2)

3
-
64 m2
1989
15496260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19853101 15496260 Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun OfertySzymon Mazur602 101 602NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE- lokalizacja w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (20 270 zł/m2)

4
1
148 m2
1820
15476507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417401 15476507 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego.DO NEGOCJACJILokal składa się z:- dużej sali usługowej- pomieszczenia biurowe- pomieszczenie biurowe- pomieszczenie biurowe- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (10 336 zł/m2)

5
-
116 m2
1999
15474509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19387054 15474509 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Idealne dla osób ceniących komfort i doskonał...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
1968