• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 906

15477951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19450480 15477951 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 6025-pokojowe, dwustronne mieszkanie z trzema łazienkami i kuchnią. Układ pomieszczeń pozwala na wydzielenia 4 osobnych kawalerek lub przekształcenie na kancelarię notarialnąbiuro.Najważniejsze informacje:...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 000 PLN (11 089 zł/m2)

5
-
90 m2
1910
15472554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19344151 15472554 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Kawalerka w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- pokój z aneksem kuchennym 24,2 m2- sypialnia 9.81m2- Łazienka 3,62 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 981 PLN (21 216 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15343277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16322739 15343277 Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie mieśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

643 000 PLN (13 978 zł/m2)

3
-
46 m2
1980
15342740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16306366 15342740 Wyłączny Opiekun oferty:Jakub Wantrych602 101 602*Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Działka przemysłowa oznaczona symbolem Ba - tereny przemysłowe, położona jest przy ul. Bolesława Krzywoustego, głównej wschodniej arterii...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 899 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15035240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7555216 15035240 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (9 211 zł/m2)

5
-
190 m2
1932
14994074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6293123 14994074 Opiekun oferty:Tomasz LeimanNr Licencji PFRN 28679tel: 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż działający lokal gastronomicznyBlisko centrum WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Lokal znajduje się przy ulicy Cybulskiego we Wrocławiu. B...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 450 000 PLN (21 121 zł/m2)

5
-
116 m2
1890
14722307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48780 14722307 Lokal użytkowy na Starym MieścieOpiekun oferty:Katarzyna Flendrichtel:602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod usługi biurowe, handlowe, usługowe np. finansowe, doradcze.* Cena 786 500 zł nettoOtoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

786 500 PLN (9 253 zł/m2)

6
-
85 m2
1992
14712288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 47989 14712288 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602BudynekZadbana kamienica w oficynie druga linia zabudowyw podwórku w okolicy Placu Świętego Macieja. Budynek w kształcie litery L.W 2018 roku budynek przeszedł gruntowny remont; elewacji, wnętrza, dac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15590423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21978543 15590423 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Elegancki apartament o powierzchni 42,50 m2 mieści się na pierwszym piętrze bloku przy Placu Nowy Targ.Otoczenie nieruchomości:Okolica mimo położenia w sercu miasta jest spokojna. To idealne miejsce d...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

777 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
-
42 m2
1961
15562873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21385294 15562873 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim otoczeniu od nieruchomości znajdują się szkoły,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (5 781 zł/m2)

5
-
242 m2
1974
15558796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21262220 15558796 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym.Otoczenie nieruchomości:Ulica Wąsowicza, położona na Osiedlu Malowniczym- Marszowice, w pobliżu zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (10 529 zł/m2)

4
-
170 m2
2017