• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 907

15476507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417401 15476507 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego.DO NEGOCJACJILokal składa się z:- dużej sali usługowej- pomieszczenia biurowe- pomieszczenie biurowe- pomieszczenie biurowe- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (10 336 zł/m2)

5
-
116 m2
1999
15474509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19387054 15474509 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Idealne dla osób ceniących komfort i doskonał...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
1968
15472503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19343312 15472503 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 28,6 m2- Sypialnia 11,93 m2- Ł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 549 PLN (19 212 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15438899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18564205 15438899 Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikLicencja PFRN 23867602 101 602Wyjątkowe mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim!Najważniejsze informacje: - Lokalizacja w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego- Kamienica zaprojektowana przez Maxa Berg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 279 000 PLN (16 190 zł/m2)

3
-
79 m2
1910
15426881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18316900 15426881 Opiekun oferty:Weronika Woźniak602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej o powierzchni 1247m2. Przeznaczenie gruntu na budowę hali produkcyjno-magazynowej. Możliwość zakupu drugiej przyległej działki (141) o tym samym prze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

814 365 PLN

-
-
1247 m2
-
15402621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17744411 15402621 Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie MieszczańskiejOpiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602 Cena do negocjacji !Podstawowe informacje:Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2, z witrynami, z wejściem prosto z ulicy, na Kępie Mieszczańskiej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

11
-
56 m2
2019
14712753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48499 14712753 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego.W lokalu można prowadzić wszystkie rodzaje usług, jak również gastronomię.Doskonała lokalizacja ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (14 124 zł/m2)

11
-
177 m2
-
14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
14689202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 47834 14689202 Opiekun oferty:Emilian Janusztel. 602 101 602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym ogrodem, na parterze. Mieszkanie jeszcze przed etapem wykończenia i urząd...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (20 492 zł/m2)

5
-
61 m2
2017
14680675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47716 14680675 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.Bezproblemowa zgoda na s...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 577 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
-
126 m2
2019
14680671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47705 14680671 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.LOKAL WYKOŃCZONY Z NAJEMCĄB...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 000 PLN (18 459 zł/m2)

3
-
37 m2
2019
15867081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27334999 15867081 Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem Stan deweloperski Gotowe mieszkaniaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pierwotnego o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 261 PLN (13 807 zł/m2)

2
1
35 m2
2026