• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 907

15857082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113620 15857082 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości ***Otoczenie nieruchomości:Miesz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (13 073 zł/m2)

2
1
55 m2
2011
15833938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728685 15833938 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się w rozwijającej się części mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (18 342 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15737394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24886340 15737394 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej. Nieruchomość z 2010 roku, idealna dla rodziny szukającej wygody, pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (10 914 zł/m2)

5
3
174 m2
2010
15721274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602345 15721274 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 425 006 PLN (9 965 zł/m2)

3
-
143 m2
2024
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910
15849205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26961538 15849205 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się samodzielną weryfikację czy planowany do posadowienia konkretny ob...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

180 000 PLN

-
-
480 m2
-
15848549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26942766 15848549 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze w prestiżowej inwestycji Apartamenty nad rzeką z 2024 roku przy ul...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (19 247 zł/m2)

4
2
93 m2
2024
15846193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877848 15846193 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego rynku, w sąsied...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

470 000 PLN (15 161 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15835400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26716992 15835400 Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku!Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] lice...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (18 243 zł/m2)

2
1
37 m2
2018
15805980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319716 15805980 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja! Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najb...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 092 zł/m2)

2
1
76 m2
1910
15770693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25561835 15770693 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament w Centrum Miasta na ostatnim piętrzeOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332OtoczeniePrezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wrocławia - w bezpośrednim sąsiedztwie Sky ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 664 714 PLN (27 471 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009