• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 185

15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15423568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowa - Tczew 18232175 15423568 Kupujący nie płaci prowizji!Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną z częścią biurowo - socjalną. Nieruchomość zabudowana zlokalizowana jest w Tczewie, składająca się z działki gruntowej o powierzchni 3.213 m2 zabudowanej budynkiem użytkowym, produkcy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

4 500 000 PLN (3 502 zł/m2)

11
-
1285 m2
-
15038405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabytkowy młyn na sprzedaż 7727172 15038405 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa sprzedaż zabytkowy młyn do gruntownego remontu w miejscowości Poniatowo nad rzeką Wkrą, gm. Żuromin. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1250 m2 z linią brzegową, tuż przy uczęszczanej drodze asfaltow...

Poniatowo (Mazowieckie, gm. Żuromin)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

11
-
215 m2
-
14829785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia,super lokal w centrum. 6738 14829785 UWAGA !!!Do kupienia lokal jako  SUPER INWESTYCJA!!!!Lokal w tym momencie jest wynajęty ,wynajem długo terminowy , na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia, przynoszący dochód w wysokości  5 900,0zł brutto-miesięcznie.Do kupienia super lokal  w...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

967 680 PLN (6 451 zł/m2)

4
-
150 m2
-
10631317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt sprzedaż. 4458 10631317 UWAGA !!! do sprzedania całe drugie piętro o pow.300 m2 w pięknym nowym obiekcie.W skład tej powierzchni wchodzą lokale biurowe,wykończone częściowo wynajęte w ilości 10 szt.o powierzchni od 47 m2 do 17m2.Do dyspozycji wszystkich pomieszczeń na tej k...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 549 800 PLN (5 166 zł/m2)

10
-
300 m2
2015
15838575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26732399 15838575 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż funkcjonujący kompleks produkcyjno-magazynowy położony w Bochni przy ul. Łany, na działce o łącznej powierzchni 4,3508 ha . Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

30 000 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
10426 m2
-
15098894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny dochodowy obiekt handlowo us 9782142 15098894 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania  DOCHODOWY  OBIEKT-  handlowo usługowo - biurowy  w super lokalizacji o pow .całkowitej- 1 500, 0m2 .Budynek dwu kondygnacyjny, podpiwniczony.Na parterze znajdują się  4 lokale usługowe o pow -. 999,02m2...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

7 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
11577810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek usługowo-mieszkalny 441 m2 4499 11577810 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni 441 m2 na działce 400 m2 naprzeciwko Teatru w ścisłym centrum miasta w pobliżu Galerii Słonecznej. Budynek składa się z lokalu handlowo-usługowego mieszczącego się na parterze z wejściem ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 800 000 PLN (4 082 zł/m2)

4
-
441 m2
1986
13746382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa w centrum 4488 13746382 Oferuję halę produkcyjno-magazynową.Nieruchomość idealna dla inwestorów, producentów przemysłowych lub dla prowadzących działlalność usługową.OPIS BUDYNKUHala jednokondygnacyjna o pow. 850 m2. KONSTRUKCJAHala murowana. Wewnątrz słupy i belki stalowe....

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (3 647 zł/m2)

2
-
850 m2
-
15857370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27121476 15857370 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Hala produkcyjno-biurowa 1118 m² Łężkowice k. Krakowa nowoczesny obiekt z 2022 roku Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjna z częścią biurową o łącznej powierzchni użytko...

Łężkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

7 900 000 PLN (7 066 zł/m2)

11
-
1118 m2
-