• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 185

13746382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa w centrum 4488 13746382 Oferuję halę produkcyjno-magazynową.Nieruchomość idealna dla inwestorów, producentów przemysłowych lub dla prowadzących działlalność usługową.OPIS BUDYNKUHala jednokondygnacyjna o pow. 850 m2. KONSTRUKCJAHala murowana. Wewnątrz słupy i belki stalowe....

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (3 647 zł/m2)

2
-
850 m2
-
15857370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27121476 15857370 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Hala produkcyjno-biurowa 1118 m² Łężkowice k. Krakowa nowoczesny obiekt z 2022 roku Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjna z częścią biurową o łącznej powierzchni użytko...

Łężkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

7 900 000 PLN (7 066 zł/m2)

11
-
1118 m2
-
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15234449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala 3.000 m2 + 1.460 m biuro + działka 8.230 m2 13463865 15234449 Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż obiektu magazynowo - biurowego  położonego   przy trasie S7 (Kraków-Warszawa) w pobliżu  Wólki Kosowskiej i ok .6 km od węzła w Sękocinie (bardzo dobra komunikacja, połączenie z trasami szybkiego ruchu).Specyfikac...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

28 754 400 PLN (6 447 zł/m2)

11
-
4460 m2
-
15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
14707086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 6161 14707086 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE SUPER INWESTYCJA.!!!!Na sprzedaż lokal w centrum Radomia o powierzchni 311,97 m2, z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności: biura, handel, usługi, gabinety medyczne, kancelarie adwokackie i  itp.Na ww powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 871 820 PLN (6 019 zł/m2)

10
-
311 m2
-
14527947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny lokal usługowy 5627 14527947 UWAGA!!!Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45,84 m2 w pięknym dwupiętrowym nowo wybudowanym obiekcie.  Lokale znajdują się na drugim  piętrze.Na tej samej kondygnacji jest też drugi lokal do kupienia o pow.23,81 m2Obiekt uzbrojony je...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

206 280 PLN (4 584 zł/m2)

1
-
45 m2
2015
13746411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa z budynkiem adm. 4489 13746411 Oferuję nieruchomość zabudowaną, składającą się z hali warsztatowej o pow. 14250 m2 i przylegającego do niej 2-kondygnacyjnego budynku administracyjno-socjalnego. Nieruchomość idealna dla inwestorów lub producentów przemysłowych, jak też do tworzenia...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 150 000 PLN (3 000 zł/m2)

2
-
13050 m2
-
15790583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25970846 15790583 Atrakcyjna oferta sprzedaży funkcjonujący Hotel w PoznaniuPrzedstawiamy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną nowoczesny, w pełni działający Hostel położony w doskonale skomunikowanej części Poznania. Obiekt powstał w wyniku kompleksowej przebudowy p...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

39 500 000 PLN (5 612 zł/m2)

11
-
7038 m2
1974
15793916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26054473 15793916 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 27 m2 składający się z pokoju, kuchni...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (18 519 zł/m2)

3
-
27 m2
2018
15529921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20599388 15529921 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 74 m2 składający się z pokoju, oddzie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 973 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15348625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16475576 15348625 Na sprzedaż budynek biurowy ze sklepem oraz budynkiem gospodarczym w samym sercu Trzcińska zdroju. Na łączną powierzchnie 639,7m2 składa się:Powierzchnia użytkowa: PIWNICE- według inwentaryzacji:-kotłownia 14,40 m2-skład opału 97,60 m2 -pozostał...

Trzcińsko-Zdrój (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

499 000 PLN (780 zł/m2)

10
-
639.7 m2
1920