• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 184

15733895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny Lokal Komercyjny 190 m² 24810367 15733895 --- KLUCZOWE INFORMACJE ---Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki, ul. Nadbrzeżna, Osiedle Nowy OżarówPowierzchnia: 190 m²Przeznaczenie: Usługi Handel Biuro Gastronomia MedyczneStan: Deweloperski (do indywidualnej aranżacji)Główne Atuty: Duża witryna, we...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

2 375 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
190 m2
2025
15717197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek z magazynem 800 m2 24529667 15717197 Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownięOferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale nadający się na siedzibę firmy, biuro z magazynem, lekką produkc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (4 999 zł/m2)

11
-
800 m2
2000
15702399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Park magazynowo – biurowy w koncepcji SBU 24233595 15702399 Oferujemy Państwu na sprzedaż Park magazynowo -biurowy w formacie SBU w odległości 10 min od Lotniska Chopina składający się z elastycznych, reprezentacyjnych powierzchni biznesowych, zapewniających łatwą dostępność oraz wysoki komfort użytkowania.Sp...

Janki (Mazowieckie, gm. Raszyn)

32 000 000 PLN (6 635 zł/m2)

11
-
4823 m2
2020
15527404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Usługi, biuro, produkcja. Puławska Piaseczno 20537589 15527404 OFERTA WYŁĄCZNIE W  WILSONS NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży  budynku biurowo - usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 1400 m2, utrzymanego w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.  Budynek postawiony na działce o ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

12 000 000 PLN (8 571 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
10631125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 4410 10631125 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania lokal w centrum Radomia o powierzchni 168,84 m2, z przeznaczeniem na każdy rodzaj działalności; biura,handel,usługi,gabinety medyczne,kancelarie adwokackie i  itp. Lokal wyposażony jest w rolety antywłam...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 097 460 PLN (6 533 zł/m2)

6
-
168 m2
-
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15423568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowa - Tczew 18232175 15423568 Kupujący nie płaci prowizji!Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną z częścią biurowo - socjalną. Nieruchomość zabudowana zlokalizowana jest w Tczewie, składająca się z działki gruntowej o powierzchni 3.213 m2 zabudowanej budynkiem użytkowym, produkcy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

4 500 000 PLN (3 502 zł/m2)

11
-
1285 m2
-
15038405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabytkowy młyn na sprzedaż 7727172 15038405 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa sprzedaż zabytkowy młyn do gruntownego remontu w miejscowości Poniatowo nad rzeką Wkrą, gm. Żuromin. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1250 m2 z linią brzegową, tuż przy uczęszczanej drodze asfaltow...

Poniatowo (Mazowieckie, gm. Żuromin)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

11
-
215 m2
-
14829785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia,super lokal w centrum. 6738 14829785 UWAGA !!!Do kupienia lokal jako  SUPER INWESTYCJA!!!!Lokal w tym momencie jest wynajęty ,wynajem długo terminowy , na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia, przynoszący dochód w wysokości  5 900,0zł brutto-miesięcznie.Do kupienia super lokal  w...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

967 680 PLN (6 451 zł/m2)

4
-
150 m2
-
10631317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt sprzedaż. 4458 10631317 UWAGA !!! do sprzedania całe drugie piętro o pow.300 m2 w pięknym nowym obiekcie.W skład tej powierzchni wchodzą lokale biurowe,wykończone częściowo wynajęte w ilości 10 szt.o powierzchni od 47 m2 do 17m2.Do dyspozycji wszystkich pomieszczeń na tej k...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 549 800 PLN (5 166 zł/m2)

10
-
300 m2
2015
15838575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26732399 15838575 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż funkcjonujący kompleks produkcyjno-magazynowy położony w Bochni przy ul. Łany, na działce o łącznej powierzchni 4,3508 ha . Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

30 000 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
10426 m2
-