• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 183

15872864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27502942 15872864 Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, Kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 PLN, co przekłada się na 9 921 PLN za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127 m² (61m² parter i 66m² przyziemie), idealny pod usługi, sklep, wete...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (9 921 zł/m2)

2
-
127 m2
1994
15893743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27917765 15893743 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 981 500 PLN (13 500 zł/m2)

12
4
369 m2
2026
15671068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23662458 15671068 Na sprzedaż kamienica do remontu Praga Południe, Plac SzembekaBudynek z 1923r. z sześcioma lokalami mieszkalnymi, położony w doskonałej lokalizacji przy samym Placu Szembeka na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 620 000 PLN (10 234 zł/m2)

11
-
256 m2
-
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Podana cena jest ceną NETTO sprzedaż na fakturę VAT trzeba doliczyć 23% podatku VAT.Sprzedam lokal użytkowy w centrum...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
-
74 m2
-
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15870045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27417796 15870045 REZERWACJA! ; MUROWANY GARAŻ &124; RYBNIK &124; 15,81 M2 Do sprzedaży Garaż murowany, własnościowy (z udziałem 19 własności gruntu), ;o powierzchni ok. 15,81 m2, w bardzo dobrej lokalizacji w Rybniku przy ul. Łokietka z dojazdem od ulicy Kośc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

69 999 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15271038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14352698 15271038 Sprzedamy nieruchomość zabudowaną w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Zdrojowej . Nieruchomość zabudowana jest budynkiem trzykondygnacyjny o pow. całkowitej około 1000 m2 do generalnego remontu, na parceli o pow. 1529 m2 (numery działek 89169 oraz 88841). Bu...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 600 000 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz (Śląskie, gm. Racibórz)

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

11
-
664 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

11
-
1372 m2
-