• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 159

14730930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25479 14730930 OZORKÓW-obiekt o pow. 5858 m2 z szybkim dojazdem do autostrady. Ozorków - miasto położone 20 km. od Łodzi, właśnie tu znajduje się proponowany na sprzedaż 3 piętrowy obiekt o powierzchni 5858,1 m2., na działce 2,500 m2. Budynek ma w podstawie 1830 m2...

Ozorków (Łódzkie, gm. Ozorków)

3 300 000 PLN (563 zł/m2)

11
-
5858 m2
-
14128162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103878 14128162 Na sprzedaż Zajazd w miejscowości Skłóty, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość została zbudowana w 2004r. z przeznaczeniem hotelarsko - restauracyjnym. Budynek jest podpiwniczony oraz posiada poddasze użytkowe. Wszytko jest zachowane w bardzo do...

Skłóty (Łódzkie, gm. Krośniewice)

4 500 000 PLN (2 939 zł/m2)

11
-
1531 m2
-
15557812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 mieszkania w centrum w kamienicy. 21207442 15557812 Nieruchomości ApartamentJulitta Stec533 844 505 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Do sprzedania 2 mieszkania położone na I i II piętrze w Kamienicy Staromiejskiej w samym centrum Wińska. Budynek z roku około 1940. Powierzchnia łączna 2 lokali ...

Wińsko (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

120 000 PLN (1 091 zł/m2)

6
-
110 m2
1940
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
12559363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31713 12559363 Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 132411 o powierzchni 2925 m2 oraz prawo włas...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (2 310 zł/m2)

5
1
844 m2
-
15710533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gospodarstwo rolne Kaszuby 20 min od Kościerzyny 24382359 15710533 Gospodarstwo gotowe do rozpoczęcia działalności od zaraz!Na Kaszubach, w malowniczej wsi Półczno, pośród pól, lasów i jezior, czeka na Ciebie prawie 10-hektarowe gospodarstwo - gotowe do działania, zadbane, z pełnym zapleczem budynków i infrastruktur...

Studzienice (Pomorskie, gm. Studzienice)

2 397 000 PLN (24 zł/m2)

12
-
99390 m2
-
15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-