• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 158

15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15436493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18511268 15436493 Głogów, ul Magazynowa, działka, obiekt inwestycyjny, powierzchnia 3149 m2, sprzedaż, cena 1500 000 zł. UMOWA PRZEDWSTĘPNA. - Powierzchnia całkowita budynku: 1900 m2 z tego parter: 1500 m2 i antresola: 400 m2 - Powierzchnia działki: 31,49 ar...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 500 000 PLN (789 zł/m2)

8
1
1900 m2
-
15870830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27440839 15870830 Głogów, Stare Miasto, Młyńska, lokal 87 m2, sprzedam, 545 000 zł. Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej 87 m2, przy ul. Młyńskiej na Starym Mieście. Dotychczas użytkowany był jako gabinet lekarski. Położony ...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

545 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
1
87 m2
2004
15242323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 13614460 15242323 Głogów, zakład produkcyjny, 611 m2, sprzedam, 1 200 000 zł Na sprzedaż kompletnie wyposażony zakład produkcji figur ogrodowych. Cena zawiera cały osprzęt do produkcji, w tym dwie sprężarki o dużej wydajności (nowa tłokowa i śrubowa) oraz ogromną...

Głogów (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 200 000 PLN (1 964 zł/m2)

4
1
611 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15121073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10294773 15121073 Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się: budynek biurowy o powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (766 zł/m2)

12
1
2415 m2
-
14853839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3441085 14853839 Gdynia, 307 m2, sprzedaż, 1 100 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość, która nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI34219 Rady Miasta Gdyni z dnia 28 sierpnia 2019 r., nieruchomość położona jest...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 100 000 PLN (3 583 zł/m2)

5
1
307 m2
-
15444199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690842 15444199 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 4281...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

8
1
1645 m2
-
14407982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31811 14407982 Malbork, budynek biurowy, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX802015 Rady Miasta Malbork, z dnia 30 czerwca 2015 r., przeznaczenie nieruchomości określa się jako...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

3 050 000 PLN (901 zł/m2)

12
1
3386 m2
-