• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15610851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22417056 15610851 Na sprzedaż działka o powierzchni 1703 m² zabudowana budynkiem piętrowym usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 270,25 m² z dostępem do garażu wolnostojącego oraz dużego parkingu. Obecnie budynek jest wynajmowany (oddzielnie parter oraz piętro) c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 490 000 PLN (5 077 zł/m2)

1
-
687.44 m2
-
14450548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 128483 14450548 Do sprzedaży działająca restauracja w ścisłym centrum miasta na 110 osób. Dobre zaplecze kuchenne, sanitarne. Sala duza otwarta , sala bankietowa i kameralna. W okresie wiosennym , letnim i jesiennym dodatkowo można wystawic stoliki na dzierżawionym ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 000 000 PLN (2 674 zł/m2)

3
-
374 m2
-
14374956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 125026 14374956 do sprzedaży pensjonat w Karpaczu położony w ciekawej lokalizacji, możliwość rozbudowy. W budynku pięć mieszkań , po modernizacji możliwe zwiększenie liczby mieszkań. Wszystkie media, ogrzewanie na ekogroszek , przyłącze gazowe w działceOferta 143600...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

11
-
400 m2
-
13208813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 87566 13208813 Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno usługowa zlokalizowana w bliskiej okolicy Karpacza .Budynek główny o powierzchni 620 m2 to stylowy pensjonat po rozbudowie i kapitalnym remoncie . Parter składa się z obszernego hollu stylowego baru ,sali biesiadne...

Podgórzyn (Dolnośląskie, gm. Podgórzyn)

2 500 000 PLN (1 302 zł/m2)

11
-
1920 m2
-
15602700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja z widokiem – domki na krótki najem 22238914 15602700 Prezentujemy wyjątkową inwestycję zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Koszary, tuż przy Świętym Krzyżu - jednym z najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. Ta wyjątkowa nieruchomość składa się z 4 drewnianych domków przeznaczonych ...

Huta Koszary (Świętokrzyskie, gm. Bieliny)

6 000 000 PLN (21 429 zł/m2)

11
-
280 m2
2024
15598938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zajazd Cichy Dworek Mroczków Gościnny 22159551 15598938 Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawić państwu nietuzinkowy Zajazd Cichy Dworek zlokalizowany w m. Mroczków Gościnny przy trasie głównej Radom-Piotrków (droga krajowa nr.12).Świetna lokalizacja w obrębie 2km przystanki autobusowe, sz...

Dzielna (Łódzkie, gm. Opoczno)

5 900 000 PLN (8 429 zł/m2)

12
-
700 m2
2002
15598853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny Hotel z widokiem na Zamek w Chęcinach 22157578 15598853 Szukasz wyjątkowej nieruchomości w malowniczych Chęcinach? Oto doskonała okazja! Przedstawiamy hotel z zapleczem gastronomicznym i częścią mieszkalną, położony zaledwie 1 km od centrum miasta i zamku w Chęcinach - w spokojnej i dobrze skomunikowanej ...

Chęciny (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

7 900 000 PLN (4 991 zł/m2)

12
-
1583 m2
2013
15588531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowo-handlowy 80m2 21935165 15588531 Zapraszamy do zapoznania się z nowa Great Ofertą sprzedaży lokalu usługowo-handlowego mieszczącego się w cichej, pięknej i spokojnej okolicy w m. Smarków na działkach o łącznej powierzchni  2900m2 . Budynek może w dalszym ciągu być wykorzystany pod d...

Smarków (Świętokrzyskie, gm. Stąporków)

179 000 PLN (2 238 zł/m2)

5
-
80 m2
1960
15486288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kultowa szkoła na sprzedaż KIELCE, PERYFERYJNA 19631632 15486288 Na sprzedaż: Kompleks edukacyjny z zapleczem sportowo-rekreacyjnym, o łącznej powierzchni 6.802 m² w Kielcach, przy ulicy Peryferyjnej.Oferujemy unikalną nieruchomość złożoną z zespołu 4 budynków o łącznej powierzchni 6.802 m², położoną na działce o ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

21 000 000 PLN (3 087 zł/m2)

11
-
6802 m2
-
15317830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ubojnia drobiu 15639356 15317830 Ubojnia drobiu na sprzedaż w Ujnach koło Pierzchnicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - ubojnia drobiu zlokalizowana zaledwie 30 minut drogi od Kielc. Ubojnia o powierzchni około 500 m2 posiada unijny znak weterynaryjny. Możliwość ubo...

Ujny (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

1 000 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15525074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek C pod działalność 1563m2 20499094 15525074 Budynek przy ulicy Peryferyjnej w Kielcach, o powierzchni 1566 m², to funkcjonalny obiekt, który doskonale nadaje się do wykorzystania pod biura, działalność księgową lub jako przestrzeń dla placówek edukacyjnych. Został wybudowany w latach 1996-2001...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 939 400 PLN (3 800 zł/m2)

11
-
1563 m2
2001
14781148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa kamienicy w centrum Buska Zdroju 320m2 191079 14781148 OKAZJA- Obniżona cena!Sprzedam połowę kamienicy w centrum miasta Buska Zdrój ul. S. Batorego 320m2.Na połowę kamienicy składają się : 1) parter - lokal handlowo usługowy z łazienką oraz 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - 70m22)  mieszkanie na ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 299 000 PLN (4 059 zł/m2)

9
-
320 m2
-