• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 154

15507819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20107100 15507819 Na sprzedaż lokal o powierzchni 115,8 m2 zlokalizowany na parterze trzypiętrowego bloku (nowe budownictwo) przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach. Lokal składa się z komunikacji, WC, pokoju socjalnego oraz 10 pomieszczeń. Posiada 2 wejścia bezpośrednio...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

825 000 PLN (7 174 zł/m2)

11
-
115 m2
-
15445287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18717923 15445287 Wieś Sulgostów to wieś leżąca w gminie Klwów. Należy do województwa mazowieckiego, powiatu przysuskiego.Bardzo Ważne! - Sklep jest cały czas czynny, cieszy się stałą bazą lojalnych klientów. Sprzedajemy gotowy, dobrze funkcjonujący i przynoszący zysk...

Sulgostów (Mazowieckie, gm. Klwów)

340 000 PLN (3 864 zł/m2)

1
-
88 m2
-
15621958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22634896 15621958 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę dobrze prosperującego biznesu - tartaku, zlokalizowanego w miejscowości Ulkowy gm. Pszczółki, woj. pomorskie w odległości ok. 2km od drogi krajowej Gdańsk-Tczew.Tartak położony na łącznym tere...

Ulkowy (Pomorskie, gm. Pszczółki)

8 000 000 PLN (1 655 zł/m2)

1
-
4834.76 m2
-
14803683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 200439 14803683 W ofercie nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę gruntu oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 144 o powierzchni 1700m2 w miejscowości Gniewino powiat Wejherowski oddalonej zaledwie 25km od Gdyni. Nieruchomość zabudowana jest budynkami p...

Gniewino (Pomorskie, gm. Gniewino)

790 000 PLN (1 609 zł/m2)

1
-
491 m2
1989
15562621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380560 15562621 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 026 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
102.62 m2
2022
15562637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380562 15562637 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 003 320 PLN (9 000 zł/m2)

1
-
111.48 m2
2022
15562629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380561 15562629 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

623 920 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
56.72 m2
2022
15667642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż hotel, restauracja, zakład pogrzebowy. 23607675 15667642 Tylko u nas!Na sprzedaż hotel, restauracja z salami na przyjęcia okolicznościowe oraz zakład pogrzebowy z bezpośrednim dostępem do cmentarza komunalnego.Część zakładu pogrzebowego przygotowana jest pod instalację nowoczesnej spalarni.Całość spełnia w...

Tczew, Rokicka

17 000 000 PLN (9 101 zł/m2)

1
-
1868 m2
1985
15515786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 20273234 15515786 Hala na sprzedaż lub do wynajmu.Hala o powierzchni 1600 m2 na działce w użytkowaniu wieczystym o pow. 3146 m2.Obok hali utwardzony plac magazynowy.Zainstalowane dwie suwnice o nośności 8 ton i rozpiętości 16 metrów. Sterowanie z poziomu 0.Hala doświe...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 350 000 PLN (2 094 zł/m2)

11
-
1600 m2
1977
15461322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek biurowy hala magazynowa, działka 7 tys. m2 19081135 15461322 NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7.110 m2. Na jej terenie posadowiony jest budynek biurowy (dom) o powierzchni całkowitej około 300 m2 oraz hala magazynowa o...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 400 000 PLN (13 455 zł/m2)

11
-
550 m2
1996
15667004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23591180 15667004 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż nieruchomość komercyjną handlowo-usługową o powierzchni 210 m2 usytuowaną w samym centrum miasta. Dzięki swojej świetnej lokalizacji, dużemu potencjałowi inwestycyjnemu stanowi bardzo dobrą ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 000 PLN (9 286 zł/m2)

1
-
210 m2
2000
15667002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23591166 15667002 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż lokal na parterze o powierzchni 58 m2 znajdujący się na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako lokal gastronomiczny, salon fryzjerski, kosmetyczny, masa...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

435 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
58 m2
1993