• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 173

15664795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż zakładu przemysłowego w Białogardzie o pow. 500 m2, na działce 15000 m2 23557595 15664795 Do sprzedania zakład przemysłowy w Białogardzie o pow. 500 m2, na działce 15000 m2- 3 duże hale produkcyjne , 1 mała , 3 chłodnie , biura. Cena 4000000 zł  - netto. Teren zakładu ogrodzony, utwardzony, portiernia, bramy automatyczne. Operat ...

Białogard, Białogard

4 000 000 PLN (267 zł/m2)

12
-
15000 m2
-
14578719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24529 14578719 FUNKCJONUJĄCY OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY ZLOKALIZOWANY W CENTRUM ZDUŃSKIEJ WOLI Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość, zlokalizowana w centrum miasta, pozwalająca na wiele zastosowań. Obiekt można zaadoptować pod działalność produkcyjną, u...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

5 000 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
13036316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86847 13036316 OFERTA IDEALNA DLA INWESTORA, DEVELOPERA !!! Do sprzedaży Budynek Mieszkalny Wielorodzinny z zatwierdzonym projektem budowlanym. Budynek IV kondygnacyjny w całości podpiwniczony o pow. 1 795 mkw. liczba mieszkań 19szt. oraz 7 miejsc postoj...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 100 000 PLN (1 170 zł/m2)

11
-
1795 m2
2000
14418708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3407055 14418708 Przedmiotem oferty są udziały we współużytkowaniu wieczystym oraz współwłasności, w wys. 4651000, których wartość wynosi 4.302.616,- zł. Zgodnie z umową o korzystanie z nieruchomości wspólnej, do wyłącznego korzystania przez Sprzedającego pozos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 302 616 PLN (4 704 zł/m2)

12
-
914.73 m2
-
13438459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 89043 13438459 Doskonały lokal handlowy, usługowy lub biurowy.Na sprzedaż super usytuowany lokal (Krzywoustego przy Heliosie) w bardzo dobrej cenie. Lokal o przeznaczeniu handlowym, usługowym lub biurowym. Obiekt z dużą witryną, wejściem bezpośrednio z ulicy w dosk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (7 373 zł/m2)

1
-
217 m2
1930
15661848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stacja paliw na sprzedaż z dużą działką 23489363 15661848 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Nieruchomość była wcześniej wykorzystywana...

Kalinowa (Łódzkie, gm. Zapolice)

880 360 PLN (3 623 zł/m2)

1
-
243 m2
1993
15466419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19183583 15466419 Na sprzedaż budynek z lokalami usługowymi ilub biurowymi, zlokalizowany w atrakcyjnej, centralnej części Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza 82Lokal jest urządzony i skonfigurowany z wydzielonymi przestrzeniami dla różnych specjalistów. Pełnił fun...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 600 000 PLN (8 421 zł/m2)

1
-
190 m2
2012
15624901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w samym sercu Lublina 22710139 15624901 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 57 m², położony w prestiżowej lokalizacji, zaledwie 50 metrów od Ogrodu Saskiego. To doskonałe miejsce dla Twojego biznesu, zapewniające prestiż, wygodę i łatwy dostęp do kluczowych ...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
-
57 m2
1937
14829764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 33901 14829764 Do sprzedania 30 m2 lokal po remoncie w pobliżu galerii handlowej przy skrzyżowaniu drógPoniatowskiego i Sikorskiego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomości położona jest na parterze z wejściem od strony ul. Poniatowskiego. Obok budynku znajduj...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

235 000 PLN (7 833 zł/m2)

6
-
30 m2
1925
15625162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22712936 15625162 Na sprzedaż niezwykły loft o powierzchni 112 m2 w samym sercu rewitalizowanej Pragi Północ.Jeśli chcesz się wyróżnić i szukasz lokalu innego niż wszystkie - zatrzymaj się tutaj na chwilę.  ADRES:Nieruchomość zlokalizowana  przy ul. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 516 zł/m2)

1
-
112.73 m2
1950
15615135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22509382 15615135 Mieszkanie o powierzchni ok. 52,27 m kw. mieści się na wysokim parterze budynku z 1961 r., zlokalizowanego na Muranowie,  u zbiegu ul. Anielewicza i Al. Jana Pawła II. Budynek w drugiej linii zabudowy – zapewnia to niespoty...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 286 zł/m2)

3
-
52.27 m2
1961
15412242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17952940 15412242 Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny budynek w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - Jeśli szukasz miejsca na swoje biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie! &...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 185 000 PLN (17 084 zł/m2)

12
-
303.5 m2
1987