• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 174

15412242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17952940 15412242 Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny budynek w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - Jeśli szukasz miejsca na swoje biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie! &...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 185 000 PLN (17 084 zł/m2)

12
-
303.5 m2
1987
15650182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23312419 15650182 Własność. Lokal usługowy położony na parterze przy Ulicy Kolejowej w Międzyzdrojach 180 m od dworca PKP. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 43 m kw składająca się z powierzchni handlowej oraz zaplecza socjalnego (toaleta oraz pomieszczenie gospodar...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15657891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23432763 15657891 Rozkład: korzystny układ; Budynek: apartamentowiec; Standard: W dobrym stanie; W pobliżu: apteki, banki, biurowce, restauracje, sklepy; Parking: własny; Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-handlowego położonego na parter...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 000 PLN (18 373 zł/m2)

11
1
166 m2
-
15419699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18126827 15419699 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż! Biuro GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu zlokalizowanego w Hajnówce, przy ulicy 11 Listopada . Powierzchnia działki: 676 m 2 Powierzchnia zabudowy: 414 m 2 Powi...

Hajnówka (Hajnówka) (Podlaskie, gm. Hajnówka)

799 000 PLN (2 195 zł/m2)

11
-
364 m2
2004
15649573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23295252 15649573 Produkcja na pełnych obrotach – już od jutra? Ta hala produkcyjna w Górowie Iławeckim daje Ci tę możliwość! Górowo Iławeckie to spokojne miasto gminne, zamieszkane przez około 4000 osób, położone w północno-zachodniej części powiatu bartoszyckiego, t...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

1 550 000 PLN (897 zł/m2)

1
-
1728.2 m2
1980
15656146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23408209 15656146 Rzadkość  na rynku – Lokal komercyjny o powierzchni ponad 1300 m Na siedzibę firmy, działalność handlową lub usługową  - coś wyjątkowego. ul. Woronicza - gorący adres ! Górny Mokotów tuż przy stacji Metro Wierzbno. Wielofunkcyjna ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 739 500 PLN (17 000 zł/m2)

1
-
1337.62 m2
1998
15628122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22799941 15628122 Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Browarnej w Siedlcach o łącznej powierzchni 25,41m2. WYPOSAŻENIE I WNĘTRZE:Lokal zaprojektowany i wyposażony pod działalność fryzjersko-kosmetyczną. Istnieje możliwość zakup...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (15 702 zł/m2)

1
-
25.41 m2
-
15614208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22487565 15614208 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno -biurowo-usługowego wraz z częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

2 300 000 PLN (3 377 zł/m2)

11
-
681 m2
-
15646834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23227368 15646834 Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech wyodrębnionych lokali, usytuowanych w reprezentacyjnym budynku o funkcji mieszkalno-usługowej, położonym w samym sercu Dąbrowy Tarnowskiej. Lokalizacja nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publiczn...

Dąbrowa Tarnowska (Małopolskie, gm. Dąbrowa Tarnowska)

10 000 PLN (28 zł/m2)

1
-
354.7 m2
-
15655433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23387655 15655433 Oferujemy do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z piwnicą  (ok 4,5m2) na Kolonii Gosławickiej w Atrium na ul. Bielskiej 13   ➡️ Cena: 39 000 zł ➡️ Miejsce i piwnica na jednej księdze wieczystej ➡️ Garaż z moni...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

39 000 PLN (3 000 zł/m2)

1
-
13 m2
-
15086453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 9354352 15086453 Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną nieruchomość gruntową o powierzchni 0,6486 ha zabudowaną budynkami produkcyjno-biurowymi o łącznej powierzchni użytkowej 2520,94 m2 zlokalizowaną w Radomiu przy ul Toruńskiej - dzielnica Żakowice, około 3 km...

Radom (Żakowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

5 300 000 PLN (2 102 zł/m2)

1
-
2520.94 m2
-
12936323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1246099 12936323 Na sprzedaż nieruchomość budynek handlowo - usługowy, położony w ścisłym centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 32.Przygotowany został projekt przewidujący podział na dwa lokale mieszkalne (ostatni rzut w galerii zdjęć).Nieruchomość usytuowana jest w...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

720 000 PLN (2 039 zł/m2)

1
-
353.05 m2
-