• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 184

15647719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny do przekształcenia na lokal użytkowy 23240891 15647719 ***Uwaga! Przedstawione zdjęcia są wizualizacją. Projekt został zrobiony na podstawie faktycznego układu budynku. Wizualizacja ma na celu zobrazować jak można przekształcić budynek pod działalność gospodarczą.Na sprzedaż oferujemy wolnostojący budyne...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 680 000 PLN (11 200 zł/m2)

7
-
150 m2
1990
15507960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek wypoczynkowy w sercu Kaszub 20110665 15507960 LOKALIZACJA:Pierszczewo - mała wieś na Kaszubach, położona w pobliżu jeziora Patulskiego, licząca ok. 140 mieszkańców. Jej udokumentowana historia sięga aż 1284 roku. Spokojne, malowniczo położone miejsce, sprzyjające wypoczynkowi w agroturystyce.OPI...

Pierszczewko (Pomorskie, gm. Stężyca)

5 900 000 PLN (587 zł/m2)

11
-
10056 m2
2021
15642016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23096195 15642016 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna z działką składa się z dwóch połączonych części handlowo-usługowo- biurowej.Budynek handlowo usługowy PGN, był wielokrotnie remontowany i modernizowany, posiada dwie kondygnacje. Na parterze budynku  znajdu...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

8 600 000 PLN (2 556 zł/m2)

1
-
3364.57 m2
-
14946679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości inwestycyjna, ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy. 5360223 14946679 Przedmiotem sprzedaży jest ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy.Lokalizacja: miejscowość Puste Łąki leży w odległości ok. 10 km od Miasta Wyszków, ok. 60 km od Warszawy. Nieruchomość o powierzchni 24,3401ha ma bezpośredni dostęp do rzeki Liwiec.Na tere...

Puste Łąki, Loretańska

7 000 000 PLN (1 186 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
14639509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 153993 14639509 Oferujemy do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy położony w Janowie. Nieruchomość zlokalizowana na wzgórzu, w skład której wchodzi zabytkowy pałac o powierzchni 2.260m2, neobarokowa brama wjazdowa, spichlerz (pochodzi z...

Janów (Opolskie, gm. Olszanka)

1 990 000 PLN (881 zł/m2)

11
-
2260 m2
-
15642490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23106815 15642490 Biuro na sprzedaż– ul. Grzybowska, Warszawa 90,8 m² + taras 18,9 m²Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane biuro o powierzchni użytkowej 90,8 m², zlokalizowane w prestiżowym punkcie Warszawy – przy ul. Grzybowskiej. Dodatkowym atutem jest przestronny ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (23 585 zł/m2)

11
-
106 m2
2004
15641986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23095965 15641986 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna z działką składa się z dwóch połączonych części handlowo-usługowo- biurowej.Budynek handlowo - usługowy PGN, był wielokrotnie remontowany i modernizowany, posiada dwie kondygnacje. Na parterze budynku  znaj...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

8 600 000 PLN (2 556 zł/m2)

1
-
3364.57 m2
-
15532067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20633415 15532067 Szukasz idealnej przestrzeni pod działalność gospodarczą lub inwestycję? Ten budynek komercyjny to strzał w dziesiątkę! NOWA CENA: 599 000 zł ❗(stara cena: 700 000 zł – obniżka aż 101 000 zł!)✅ Przemyślany układ zabudowań✅ Doskonała lokalizacja – od...

Kołaki (Mazowieckie, gm. Młynarze)

599 000 PLN (990 zł/m2)

1
-
605 m2
1992
15134062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal komercyjny w miejscowości Kadyny 10614363 15134062 NA SPRZEDAŻ UWAGA NOWA CENA Kadyny - Nieruchomość komercyjna Nieruchomość w miejscowości Kadyny o powierzchni: 833 m2 i budynki przyległe o powierzchni: 493 m2, na działce o powierzchni: 10332 m2. Budynek A o powierzchni: 280 m2, B...

Kadyny, Kadyny

1 240 000 PLN (1 489 zł/m2)

12
-
833 m2
-
13672045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam nieruchomość w miejscowości Kadyny 98995 13672045 NA SPRZEDAŻ Kadyny - Nieruchomość komercyjna Nieruchomość w miejscowości Kadyny o powierzchni: 833 m2 i budynki przyległe o powierzchni: 493 m2, na działce o powierzchni: 10332 m2. Budynek A o powierzchni: 280 m2, Budynek B o powier...

Kadyny, Kadyny

1 390 000 PLN (662 zł/m2)

12
-
2100 m2
-
15493196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19784087 15493196 Do sprzedaży OŚRODEK WYPOCZYNKOWY o powierzchni 10, 3890 ha (grunt w wieczystym użytkowaniu), położony w gminie Drużbice i gminie Grabica, nad zbiornikiem wodnym - jeziorem KRZEMIENIEC o pow. 2,8029 ha. Bardzo ładnie położony, w terenie leśn...

Drużbice (Łódzkie, gm. Drużbice)

3 000 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
103890 m2
-
15595578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22078352 15595578 Sprzedam nieruchomość położoną w Pawlikowicach pod Wieliczką, w malowniczej okolicy, z doskonałym dojazdem do głównych tras. Działka o powierzchni 11 arów, na której znajdują się: Budynek mieszkalno-usługowy w stanie surowym otwartym, który daje sze...

Pawlikowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

890 000 PLN (2 967 zł/m2)

8
-
300 m2
2010