• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 183

15157848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11213846 15157848 Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal w stylowej kamienicy w Opolu.Lokal:Przedmiotowy lokal o powierzchni 107,15 mkw znajduje się na poziomie przyziemia i częściowo jest przygotowany do remontu [pozostałość po szkole językowej].Lokal posiada niezależn...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

279 000 PLN (2 607 zł/m2)

11
-
107 m2
-
15455704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
budynek biurowo-handlowy, Praga-Południe, Targówek 18972921 15455704 Agencja Tandem Home IQ oferuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną, składającą się z działki o powierzchni łącznej 519m2 zabudowanej obiektem biurowo-usługowym.Nieruchomość położona jest w centralnej części Zacisza na Targówku niedaleko skrzyżowania ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (7 970 zł/m2)

11
-
527 m2
1999
15455690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
działka, obiekt, hala, magazyn, trasa s8, Nadarzyn 18970683 15455690 Agencja Tandem Home IQ oferuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną, składającą się z 2 działek o powierzchni łącznej 6000m2 zabudowanej obiektem biurowo-produkcyjno-magazynowym o powierzchni ok. 4420m2.Nieruchomość położona jest w Nadarzynie niedalek...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

13 000 000 PLN (2 941 zł/m2)

11
-
4420 m2
1997
14131855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103989 14131855 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,20ha przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną MW, na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 1158m2, częściowo odnowiony. Front budynku oraz parte...

Poniatowa (Lubelskie, gm. Poniatowa)

1 800 000 PLN (1 554 zł/m2)

11
-
1158 m2
1954
14131854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103991 14131854 Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny przystosowany do prowadzenia warsztatu samochodowego, wybudowany w 2008 roku, położony w przemysłowej części Lublina. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1395m2 i składa się z parteru wykor...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 700 000 PLN (6 750 zł/m2)

11
-
400 m2
2008
14131820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14139464 14131820 Stacja benzynowa w położona w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie na Piaski. w sąsiedztwie salonów samochodowych Audi, Skoda, Toyota, Opel. Sklep 20 m2, wiata z 4 dystrybutorami. Również możliwość wynajmu 6000 złmc. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo ...

Świdnik (Kalinówka) (Lubelskie, gm. Świdnik)

2 000 000 PLN (1 333 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
14550665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 140887 14550665 Zapytaj o ofertę : 297020661. Działka o pow. 2678m2 w kształcie prostokąta, przyległa dluższym bokiem do ulicy. Przeznaczenie w planie pod usługi,strefa Z2 lotniska :podstawowe- biur, administracji, rozrywki, sportu, handlu detalicznego (z wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 522 400 PLN (550 zł/m2)

11
-
2768 m2
-
15502943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19986801 15502943 Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek usługowy położony w Gogolinie.Budynek parterowy, wykonany w konstrukcji szkieletowej, drewnianej. Składa się z:-sala obsługi-ubikacja-zaplecze socjalne-biuroMedia w budynku woda, prąd, kanalizacja.Dach ...

Gogolin (Opolskie, gm. Gogolin)

395 000 PLN (6 475 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15608115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22376280 15608115 Na sprzedaż bezczynszowy lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 92m2 w centrum Ostrołęki przy ul. Kilińskiego. Idealna lokalizacja, parking przed i za budynkiem. Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:- korytarz (sekretariat) 17,4m...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

735 908 PLN (7 999 zł/m2)

1
-
92 m2
1976
15278789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14568782 15278789 Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 7772 metry kwadratowe położoną w Dąbrówce koło Gogolina. Nieruchomość składająca się z kilku działek tworzących zwarty kompleks o kształcie wielo...

Dąbrówka (Opolskie, gm. Gogolin)

4 000 000 PLN (2 389 zł/m2)

11
-
1674 m2
-
15634711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Myjnia samochodowa – Jasło, ul. Polna 22924463 15634711 Krótki opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 11 arów, położoną bezpośrednio przy drodze krajowej 28, z dogodnym dojazdem drogą gminną. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, z potencjałem do dalszej ...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

387 000 PLN (352 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
15604291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22283948 15604291 Na sprzedaż unikatowa oferta budynek, który przez ponad 30 lat funkcjonował jako renomowana dyskoteka – Dyskoteka Milano. To propozycja idealna dla inwestora z branży rozrywkowej, gastronomicznej lub produkcyjnej, ceniącego sprawdzoną markę oraz ogr...

Jeziorko (Podlaskie, gm. Piątnica)

2 850 000 PLN (2 983 zł/m2)

1
-
955.39 m2
1994