• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 188

15615178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 22510153 15615178 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, obiekt usługowy z możliwością adaptacji na dowolną funkcją użytkowania, np medycynadom spokojnej starościszkolenia-konferencjesportrekreacja. Bardzo dobra lokalizacja, 20 ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

7 450 000 PLN (4 828 zł/m2)

11
-
1543 m2
2002
15468502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 19240462 15468502 Na sprzedaż budynek hotelowy z działającym lokalem gastronomiczny w centrum Nowogardu. Na sprzedaż budynek znajdujący się w centrum Nowogardu, przy głównej ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Lidl oraz dworca PKP, wśród osiedli mieszkan...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

3 000 000 PLN (4 955 zł/m2)

12
-
605.5 m2
1980
15506585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20085790 15506585 Wombat Nieruchomości przedstawia ogłoszenie sprzedaży lokalu składającego się z czterech pomieszczeń w odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Do sprzedania wyjątkowy lokal o powierzchni 76,7 m², położony na 1. piętrze odrestauro...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

365 000 PLN (4 803 zł/m2)

11
-
76 m2
1904
14509597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 137154 14509597 Kupna, Gm.Krzywcza, pow. przemyski - OBNIŻKA CENY Z 1 MLN 690 TYS. obiekt rekreacyjno - wypoczynkowo - usługowy , w jednym z najbardziej uroczych miejsc Pogórza przemysko-dynowskiego, w sąsiedztwie Doliny Sanu (graniczy z rzeką) na pięknej, urządzo...

Kupna (Podkarpackie, gm. Krzywcza)

1 480 000 PLN (3 949 zł/m2)

12
-
374.8 m2
2006
15487784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19676919 15487784 Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy mieszczący się w ŚRÓDMIEŚCIU.Lokal o wielu funkcjach, o powierzchni użytkowej blisko 30 m2, położony na parterze przy ul. Smolnej 11 .Na 24,88 m2 składają się:- sala ok. 21 m2- zaplecze 2,7m2- toaleta 1...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (28 738 zł/m2)

1
-
24.88 m2
-
15618713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22571446 15618713 Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowy o powierzchni 600 m, zlokalizowany w atrakcyjnej okolicy. Do dyspozycji klientów około 30 miejsc parkingowych przed budynkiem. Możliwość podziału na lokale od 50 m Możliwość zakupu mniejszej powierzchni Stan d...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

6 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
600 m2
2025
15476712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417353 15476712 Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał Stec. Do sprzedania zespół 5 domów na 15 ha enklawie leśnej...

Zatom Nowy (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

3 950 000 PLN (26 zł/m2)

1
-
150000 m2
-
15476852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19420235 15476852 1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 635, 4338 , 4339, 43310, 43316,Obręb ewidencyjny: ZakliczynAdres: ul. Grabina 10 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkowania terenu działki, uwarunkowania komunikacyjne (dojazd dl...

Zakliczyn (Małopolskie, gm. Zakliczyn)

11 800 000 PLN (4 242 zł/m2)

1
-
2781.46 m2
2016
15476848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19420227 15476848 1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 1001, 1002, 101, 106, 107 1081, 1082Obręb ewidencyjny: WojniczAdres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkowania terenu działki, uwarunkowania komunikacyjne (do...

Wojnicz (Małopolskie, gm. Wojnicz)

20 000 000 PLN (4 081 zł/m2)

1
-
4900.4 m2
2016
15265346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY ORAZ BIURO I MIESZKANIE 14206941 15265346 Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze, składający się z hali handlowo-usługowej lub produkcyjnej, dwóch lokali usługowych oraz prywatnej części mieszkalnej.Hala o wysokości 4,5 m. Istnieje możliwość dowolnego jej przeznaczenia na działalność go...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 950 000 PLN (4 938 zł/m2)

11
-
800 m2
2001
15236654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny lokal - Śródmieście / Bocianowo - 56m2! 13508310 15236654 Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowousługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki!Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim Bocianowie. Wejście do budynku, w którym znajduje się lokal z...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

239 900 PLN (4 704 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15539639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20817087 15539639 Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany  kompleks magazynów zbożowych o pojemności 6000 ton, oddany do użytkowania w 2020r. w PułtuskuOferta dotyczy sprzedaży całego przedsiębiorstwa ( sp. zoo ) wraz z PRZYZNANĄ DOTACJĄ na rozbudowę.Atu...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

18 000 000 PLN (950 zł/m2)

1
-
18947 m2
2019