• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 194

15476712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417353 15476712 Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał Stec. Do sprzedania zespół 5 domów na 15 ha enklawie leśnej...

Zatom Nowy (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

3 950 000 PLN (26 zł/m2)

1
-
150000 m2
-
15476852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19420235 15476852 1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 635, 4338 , 4339, 43310, 43316,Obręb ewidencyjny: ZakliczynAdres: ul. Grabina 10 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkowania terenu działki, uwarunkowania komunikacyjne (dojazd dl...

Zakliczyn (Małopolskie, gm. Zakliczyn)

11 800 000 PLN (4 242 zł/m2)

1
-
2781.46 m2
2016
15476848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19420227 15476848 1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 1001, 1002, 101, 106, 107 1081, 1082Obręb ewidencyjny: WojniczAdres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkowania terenu działki, uwarunkowania komunikacyjne (do...

Wojnicz (Małopolskie, gm. Wojnicz)

20 000 000 PLN (4 081 zł/m2)

1
-
4900.4 m2
2016
15265346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY ORAZ BIURO I MIESZKANIE 14206941 15265346 Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze, składający się z hali handlowo-usługowej lub produkcyjnej, dwóch lokali usługowych oraz prywatnej części mieszkalnej.Hala o wysokości 4,5 m. Istnieje możliwość dowolnego jej przeznaczenia na działalność go...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 950 000 PLN (4 938 zł/m2)

11
-
800 m2
2001
15236654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny lokal - Śródmieście / Bocianowo - 56m2! 13508310 15236654 Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowousługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki!Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim Bocianowie. Wejście do budynku, w którym znajduje się lokal z...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

239 900 PLN (4 704 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15539639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20817087 15539639 Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany  kompleks magazynów zbożowych o pojemności 6000 ton, oddany do użytkowania w 2020r. w PułtuskuOferta dotyczy sprzedaży całego przedsiębiorstwa ( sp. zoo ) wraz z PRZYZNANĄ DOTACJĄ na rozbudowę.Atu...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

18 000 000 PLN (950 zł/m2)

1
-
18947 m2
2019
15611654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22434156 15611654 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż budynek użytkowy z dużym potencjałem inwestycyjnym - 1008,33 m² Nieruchomość użytkowa o powierzchni 1008,33 m² , położona na działce o powierzchni 1032 m² , zlokalizowana w ś...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 910 000 PLN (1 895 zł/m2)

11
-
1008 m2
-
15584510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21862465 15584510 Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o ogromnym potencjale z podziałem na część usługową oraz mieszkalną w Wołominie. Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny sporej przestrzeni, gdzie możesz prowadzić swoją działalność lub chcesz zainwe...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

3 650 000 PLN (7 902 zł/m2)

1
-
461.9 m2
2007
15610720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość komercyjna Reda przy głównej drodze 22414123 15610720 Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne lokale handlowo-usługowe, idealne zarówno jako inwestycja  jak i przestrzeń pod działalność własnej firmy.Lokal nr 1: ParterLokal nr 2: I piętroLokalizacja:- Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej, z bezpośred...

Reda, Wejherowska

2 890 000 PLN (3 495 zł/m2)

1
-
827 m2
2012
15212912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12754941 15212912 Budynek w Gminie Stare Babice, o pow. 475m usługowo-mieszkalny, usytuowany na działce narożnej. Budynek posiada 2 kondygnacje .Konstrukcja budynku - ściany i stropodach pozwala na dobudowanie trzeciej kondygnacji czyli II piętra do wysokości 12,5 m.....

Wojcieszyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 400 000 PLN (7 158 zł/m2)

3
-
475 m2
2018
14885578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 4002788 14885578 Działka na Szeligach w doskonale skomunikowanym miejscu Warszawa-Zach.Ożarów Mazowiecki Działka przemysłowa, ogrodzona o powierzchni 8091m2, z magazynem 410m2, Magazyn z komorą przyjęć-rampą, pokojami socjalnymi, kotłownią, czterema pomieszczeniami b...

Szeligi (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

4 390 243 PLN (10 708 zł/m2)

11
-
410 m2
1980
13896838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2204257 13896838 Dochodowe gospodarsto sadownicze w Dziuchowie o pow. 5,7 ha obejmujące dom jednorodzinny z garażem, zabudowania gospodarcze i komory zamrazalnicze (chłodnia o pojemności 200t), hala produkcyjna, magazyn, 2 garaże.Sprzęt rolniczo-sadowniczy. Uprawy -...

Dziuchów (Lubelskie, gm. Niemce)

1 300 000 PLN

11
-
-
-