• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 164

15214511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12803274 15214511 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski, centrum, 1 600 000 zł do negocjacji. Do sprzedaży murowana kamienica położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), w zabudowie pierzejowej, w ciąg...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 200 000 PLN (1 054 zł/m2)

12
1
1139 m2
1900
15487348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19668250 15487348 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15889738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860639 15889738 Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63.Kluczowe informacje:Lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (Przedmieście Oławskie)Poziom: 1 (bardzo wygodny i szybki wjazdwyjazd)Numer miejsca: 143Udogodnienia: Ob...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-
15473564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19365863 15473564 Sprzedaż, nieruchomość inwestycyjna, kamienica, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15894731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948336 15894731 ZARZĄDZENIE NR 932026BURMISTRZA LEŚNEJ z dnia 18.05.2026 r. w sprawie przeprowadzenia II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej samodzielny lokal niemieszkalny nr 4 położony na trzeciej kondygnacji budynku Ryn...

Leśna (Dolnośląskie, gm. Leśna)

35 000 PLN (956 zł/m2)

1
-
36.6 m2
-
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15623983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687159 15623983 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900