• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15877934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27585539 15877934 Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic, w bliskim sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych. Położony jes...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

400 000 PLN (6 154 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15740355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24952120 15740355 Na sprzedaż kameralny, nowoczesny, dwupiętrowy budynek biurowy zlokalizowany we Włochach. Każda z kondygnacji to niezależna przestrzeń usługowo-biurowa, o powierzchni około 320m2 w układzie open-space ma dwa oddzielne wejścia oraz pomieszczenie soc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 300 000 PLN (8 692 zł/m2)

11
-
1300 m2
2023
15894623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946547 15894623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,65 m².Idealny na GABINETY lub BIUROLokalizacja w Dąbrowa Górniczej, na dobrze skomunikowanym osiedlu z dostępem do różnych środków transportu. Otoczeni...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
-
66 m2
-
15894626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946543 15894626 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Leśnej w Nowej Sarzynie.Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ZapraszamyCechy nieruchomości:- garaż murowany z 1985 roku- dach: blach- odrębna własność z księgą wieczys...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

25 000 PLN (1 289 zł/m2)

1
-
19.4 m2
1985
15646252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Kamienica Świecie gastr./usł. 987m² 23215782 15646252 Świecie nieruchomość komercyjna 987 m² główna ulica gastronomia przedszkole events dochód pasywny sprzedaż lub wynajem!Główna ulica Świecia, 987 m², trzy gotowe strefy i dochód pasywny od pierwszego dnia. Nie ma tu czego szukać - jest tylko d...

Świecie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świecie)

2 150 000 PLN (2 178 zł/m2)

12
-
987 m2
1900
15864622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Biurowo-magazynowy w Orłowie – inwestycja 27269941 15864622 OFERTA INWESTYCYJNA Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowymOferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m², idealny dla firm poszukujących siedziby łączącej biura i zaplecze magazynowe w jednym miejscu. Obiekt zosta...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (7 558 zł/m2)

11
-
258 m2
2001
15864712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27272138 15864712 dom Bielany Las Bielański garaż na 2 samochody 310 mkw..:: Dom w zabudowie szeregowej – ul. Klaudyny, Warszawa Bielany ::..Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach, przy ul. Klaudyny. Jest to...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (9 706 zł/m2)

11
-
309 m2
2001
15745580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25061957 15745580 Na sprzedaż obiekt usługowo - biurowy w kameralnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na Białołęce, w rozwijającym infrastrukturę handlowo - usługową Tarchominie. Usytuowanie w pobliżu licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych art...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 094 000 PLN (12 507 zł/m2)

11
-
887 m2
2026
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15792237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26009970 15792237 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż parterowy budynek o pow. 160 m2. na działce 2150 m2.Media - prąd - obok działki ( możliwość korzystania z prądu podłączonego od innej nieruchomości właściciela, do czasu założenia nowej skrzynki ) - woda - ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

500 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
-
160 m2
2010
15505949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20067049 15505949 Polecam wyjątkową nieruchomość położoną w Łodzi na Radogoszczu Wschodzie.Jest to odbudowany zabytkowy pałacyk w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 830 m2, położony na działce - 3 450 m2 ze starodrzewem. Budynek może być wykorzystany jako  restau...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 950 000 PLN (3 554 zł/m2)

11
-
830 m2
2022
15787126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25916968 15787126 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny obiekt o powierzchni całkowitej 430 m2, położony w doskonałej lokalizacji w Małej Nieszawce. To wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących lokalu z różnorodnymi możliwościami wykorzystania.W skład ...

Mała Nieszawka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Wielka Nieszawka)

670 000 PLN (1 558 zł/m2)

3
1
430 m2
1970