• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 083

15618739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna, ogrzewana z oknami , socjal 22571707 15618739 Prezentujemy do sprzedaży halę o powierzchni 525m2 położoną w Głogowie Małopolskim na działce o powierzchni 30 a Nieruchomość z dojazdem z drogi asfaltowej z dostępem do autostrady A4 oraz drogi serwisowej lub dojazd z drogi gminnej łącząc...

Głogów Małopolski, Głogów Małopolski

1 200 000 PLN (2 286 zł/m2)

6
-
525 m2
-
15763313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25422554 15763313 Na sprzedaż - lokal usługowy z dużym potencjałem, parter, witryny, centrum Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego , bezpośrednio od strony ulicy - doskonale widoczny dla ruchu pieszych i samochodowego....

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

350 000 PLN (3 684 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15857370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27121476 15857370 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Hala produkcyjno-biurowa 1118 m² Łężkowice k. Krakowa nowoczesny obiekt z 2022 roku Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjna z częścią biurową o łącznej powierzchni użytko...

Łężkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

7 900 000 PLN (7 066 zł/m2)

11
-
1118 m2
-
15879947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27614358 15879947 Okazja cenowa - Prądnik Biały - 8500 złm2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 400 000 PLN ( netto + 23% lat), zlokalizowany na trzech poziomach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

11
-
164 m2
2005
15848216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935064 15848216 Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie przeznaczone pod działalność gospodarczą. - przedszkole .Lokal idealny np. na prowadzenie działalności, konsultacji, zajęć, wydarzeń dla dzieci i dorosłych, a także pracownię artystyczną czy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

881 900 PLN (13 998 zł/m2)

1
-
63 m2
1970
15613985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485959 15613985 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale usługowe w stanie deweloperskim już po odbiorze. Pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

11
-
32 m2
2022
15752709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25173139 15752709 Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 958 084 PLN (14 613 zł/m2)

11
-
134 m2
2019
15860176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181343 15860176 Dwór w Głuponiach – wyjątkowa rezydencja barokowa z XVIII wieku.Na sprzedaż unikatowy Dwór w Głuponiach, zabytkowy obiekt o wysokiej wartości historycznej i architektonicznej, położony w malowniczej miejscowości Głuponie, gmina Kuślin.Charakterystyka...

Głuponie (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

450 000 PLN (938 zł/m2)

1
-
480 m2
1972
15790587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25970847 15790587 Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2110 m² z biurem i zapleczem socjalnym, położony w miejscowości Stare Ślepce, gmina Sławoborze (woj. zachodniopomorskie).Powierzchnia działki: 0,5432 ha (5432 m²)Lata budowy: 20122015Lokalizacja...

Stare Ślepce (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

2 550 000 PLN (1 154 zł/m2)

11
-
2210 m2
2012
15787498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25929917 15787498 Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 522 m2Bardzo dobra lokalizacja:bezpośrednio przy drodze głównejdobry dojazd, miejsca postojowecentrum miejscowości.Budynek pełnił funkcję sklepu spożywczego, ale ze względu na lokalizac...

Turza Wielka (Mazowieckie, gm. Lipowiec Kościelny)

280 000 PLN (2 188 zł/m2)

1
1
128 m2
1975
15723426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24633469 15723426 Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy. Cena dotyczy stanu z ukończonym zadaszeniem budynku.Docelowo obiekt będzie pełnił funkcję mieszkalno - usługową.Budynek czterokondy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

950 000 PLN (1 015 zł/m2)

11
-
936 m2
2025
15583787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 21854110 15583787 Lokal z najemcą, doskonała inwestycja.Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy w stanie deweloperskim, położony na parterze budynku.Lokal jest doskonale doświetlony, na dwóch ścianach lokalu witryny.Wysokość lokalu to aż 410 cm.Do lokalu przynależą 2 ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 222 752 PLN (14 732 zł/m2)

2
-
83 m2
2015