• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 082

15752709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25173139 15752709 Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 958 084 PLN (14 613 zł/m2)

11
-
134 m2
2019
15860176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181343 15860176 Dwór w Głuponiach – wyjątkowa rezydencja barokowa z XVIII wieku.Na sprzedaż unikatowy Dwór w Głuponiach, zabytkowy obiekt o wysokiej wartości historycznej i architektonicznej, położony w malowniczej miejscowości Głuponie, gmina Kuślin.Charakterystyka...

Głuponie (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

450 000 PLN (938 zł/m2)

1
-
480 m2
1972
15790587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25970847 15790587 Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2110 m² z biurem i zapleczem socjalnym, położony w miejscowości Stare Ślepce, gmina Sławoborze (woj. zachodniopomorskie).Powierzchnia działki: 0,5432 ha (5432 m²)Lata budowy: 20122015Lokalizacja...

Stare Ślepce (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

2 550 000 PLN (1 154 zł/m2)

11
-
2210 m2
2012
15787498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25929917 15787498 Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 522 m2Bardzo dobra lokalizacja:bezpośrednio przy drodze głównejdobry dojazd, miejsca postojowecentrum miejscowości.Budynek pełnił funkcję sklepu spożywczego, ale ze względu na lokalizac...

Turza Wielka (Mazowieckie, gm. Lipowiec Kościelny)

280 000 PLN (2 188 zł/m2)

1
1
128 m2
1975
15723426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24633469 15723426 Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy. Cena dotyczy stanu z ukończonym zadaszeniem budynku.Docelowo obiekt będzie pełnił funkcję mieszkalno - usługową.Budynek czterokondy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

950 000 PLN (1 015 zł/m2)

11
-
936 m2
2025
15583787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 21854110 15583787 Lokal z najemcą, doskonała inwestycja.Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy w stanie deweloperskim, położony na parterze budynku.Lokal jest doskonale doświetlony, na dwóch ścianach lokalu witryny.Wysokość lokalu to aż 410 cm.Do lokalu przynależą 2 ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 222 752 PLN (14 732 zł/m2)

2
-
83 m2
2015
15846037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26873952 15846037 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości. To doskonała okazja do zamieszkania w przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wsze...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

360 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15787502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25929916 15787502 Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 1021 m2.Bardzo dobra lokalizacja:bezpośrednio przy drodze głównej, oraz przy zjeździe z ulicy Mławskiejw sąsiedztwie przystanku autobusowegocentrum miejscowości.Budynek pełnił funkcję s...

Turza Mała (Mazowieckie, gm. Lipowiec Kościelny)

600 000 PLN (4 839 zł/m2)

1
1
124 m2
1970
15752327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25157799 15752327 Na sprzedaż: Przestronny Warsztat trzystanowiskowy o powierzchni 180 m², położony w miejscowości Bierzewice, w gminie Gostynin. Cena nieruchomości wynosi 1 500 000 PLN.Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce do prowadzenia działalności. Warsztat...

Bierzewice (Mazowieckie, gm. Gostynin)

1 500 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
250 m2
1999
15861417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27206551 15861417 Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m², położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że to idealne miejsce na biznes lub inwestycję. Nieruchomość składa się z 6 lo...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

548 000 PLN (3 362 zł/m2)

11
-
163 m2
1970
15505376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048338 15505376 PIASTÓW-BOHATERÓW WOLNOŚCI-DZIAŁKA -762M2 Z BUDYNKIEM 253M2. Do sprzedaży budynek o powierzchni 253m2 posadowiony na działce 762 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek wybudowany w 1990 roku. ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

1 470 000 PLN (5 880 zł/m2)

12
3
250 m2
1990
15894281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27938302 15894281 Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-magazynowaBojszowy, ul. JedlińskaOferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną o powierzchni około 10 000 m². Na terenie znajdują się budynki oraz infrastruktura umożliwiająca prowadzenie działalności produkcyjnej...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

3 000 000 PLN (300 zł/m2)

1
-
9999 m2
-