• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 081

15752327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25157799 15752327 Na sprzedaż: Przestronny Warsztat trzystanowiskowy o powierzchni 180 m², położony w miejscowości Bierzewice, w gminie Gostynin. Cena nieruchomości wynosi 1 500 000 PLN.Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce do prowadzenia działalności. Warsztat...

Bierzewice (Mazowieckie, gm. Gostynin)

1 500 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
250 m2
1999
15861417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27206551 15861417 Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m², położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że to idealne miejsce na biznes lub inwestycję. Nieruchomość składa się z 6 lo...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

548 000 PLN (3 362 zł/m2)

11
-
163 m2
1970
15505376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048338 15505376 PIASTÓW-BOHATERÓW WOLNOŚCI-DZIAŁKA -762M2 Z BUDYNKIEM 253M2. Do sprzedaży budynek o powierzchni 253m2 posadowiony na działce 762 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek wybudowany w 1990 roku. ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

1 470 000 PLN (5 880 zł/m2)

12
3
250 m2
1990
15894281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27938302 15894281 Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-magazynowaBojszowy, ul. JedlińskaOferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną o powierzchni około 10 000 m². Na terenie znajdują się budynki oraz infrastruktura umożliwiająca prowadzenie działalności produkcyjnej...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

3 000 000 PLN (300 zł/m2)

1
-
9999 m2
-
15331778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16025700 15331778 W 2022 roku budynek przeszedł generalny remont wewnętrzny tj. hydraulika elektryka podłogi drzwi łazienki kuchnie po prostu wszystko było nowe. Dom jest 3 poziomowy jest 15 pokoi które łącze daje miejsce na 48 os do dyspo...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

2 950 000 PLN (8 429 zł/m2)

12
4
350 m2
1965
14447462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2756400 14447462 Oferta sprzedaży bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater). Nieruchomość znajduje się w tzw. dzielnicy Drzetowo-Gra...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (14 802 zł/m2)

3
-
20.2 m2
1930
15860828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184709 15860828 Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki). To kompletna nieru...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

2 999 000 PLN (1 999 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
15860816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184705 15860816 Działka z budynkiem nad jeziorem Sarcze w Trzciance - miejsce z duszą, przestrzeń z potencjałem Jest takie miejsce w Trzciance, które zna niemal każdy - „Szklanka” nad jeziorem Sarcze. Dziś to nie tylko wspomn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

249 000 PLN (3 609 zł/m2)

11
-
69 m2
-
8871580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 77806 8871580 BAR „POD DĘBEM” NA SPRZEDAŻ!! Lokal z przeznaczeniem na restaurację, pub, market, sklep lub inna działalność w centrum Siedliska! Gmina Trzcianka, Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki ...

Siedlisko (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (598 zł/m2)

11
-
667 m2
-
15893970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pruszcz Gdański atrakcyjny Lokal na sprzedaż 27922648 15893970 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 150 m² położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji.W lokalu funkcjonują gabinety kosmetyczne i salon fryzjerski. Duże witryny zapewniają bardzo dobrą ekspozycję i komfort dla klientów.Nieruchomość idealn...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
-
150 m2
2006
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15578625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21730331 15578625 Na sprzedaż lokal użytkowy (87,22 m2) znajdujący się na parterze w budynku z 1992 r. na osiedlu Przyjaźni! W sąsiedztwie lokale usługowo - handlowe!W skład powierzchni wchodzi:- wiatrołap ok. 5 m2;- 2 pomieszczenia handlowo- usługowe (ok. 42 m2 ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 599 zł/m2)

1
-
87.22 m2
1992