• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 102

15893505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913248 15893505 Lokal inwestycyjny z salonem hair & beauty, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z profesjonalnym konceptem hair & beauty, łączącym usługi fryzjerskie, koloryzację i zaawansowaną pielęgnac...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
-
42 m2
2024
15893515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913242 15893515 Na sprzedaż lokal usługowy w budynku apartamentowym w Łodzi przy ul. Nowe Sady 85. W eleganckim 6-kondygnacyjnym budynku, znajduje się 70 mieszkań i 6 lokali użytkowych. Do sprzedaży oferujemy lokal o powierzchni: 75,5 m2.Zalety lokalizacji:- jedyny ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

697 500 PLN (9 000 zł/m2)

1
-
77.5 m2
2024
13703489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2007880 13703489 Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizowany. Działka o powierzchni 4634 m² powierzchnia użytkowa ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

7 600 000 PLN (1 583 zł/m2)

11
-
4800 m2
-
15893501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913246 15893501 Na sprzedaż lokal z ogródkiem przy ul. Instalatorów 9 w inwestycji InPlace, Warszawa Włochy. ✅ Lokal handlowo–usługowy, wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powierzchnia użytkowa 65,72 m² + ogródek 35,57 m² ✅ ul. Instalatorów 9✅ W ciągu innych lokali han...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 136 956 PLN (17 300 zł/m2)

1
-
65.72 m2
2025
15893493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913244 15893493 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusDziałający od 2024 roku sklep z historią – sprawdzony lokal usługowy w funkcjonującym otoczeniu, z najmem, ruchem i potencjałem dalszego wzrostu wartości.Na sprzedaż lokal usługowy z najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15893498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913240 15893498 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy z umową najmu z Żabka Polska.Oferta spod lady. Zdjęcia mają charakter poglądowy i nie przedstawiają sprzedawanego lokalu.Lokal znajduje się w nowym prestiżowym budynku wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej. Tuż...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 250 000 PLN (12 887 zł/m2)

1
-
97 m2
1980
15893492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913238 15893492 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 112m2, położony na przeciwko Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Lokal położony przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w inwestycji Waterline Vibe.Posiada duże witryny wychodzące n...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 209 600 PLN (10 800 zł/m2)

1
-
112 m2
2027
15893508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913231 15893508 Na sprzedaż przestronny i reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 236,69 m², położony w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Tuwima – w bezpośrednim sąsiedztwie EC1, nowoczesnego centrum kulturalno-naukowego, biblioteki, oraz w bliskiej odległości od...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 955 000 PLN (8 260 zł/m2)

1
-
236.69 m2
2024
15830286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26667493 15830286 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek z dużym potencjałem w miejscowości Grabów ul. Reymonta, pow. łęczycki. Nieruchomość o pow. użytkowej 1 097,05 m² składa się z: dwóch pomieszczeń socjalnych o pow. ...

Grabów (Łódzkie, gm. Grabów)

1 000 000 PLN (912 zł/m2)

11
-
1097 m2
-
15830284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26667492 15830284 Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, ul. Al. Piłsudskiego 29 (obok kina). Sprzedajemy rewelacyjnie położony w centrum miasta budynek handlowo-usługowy, w pełni skomercjalizowany. Budynek o powierzchni komercyjnej 4500 m² na działce o powierzchni ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 900 000 PLN (2 867 zł/m2)

11
-
4500 m2
-
13776659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2080739 13776659 Lokal na sprzedaż w Kole ul. Zielona 5, woj. wielkopolskie. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta. Parter - powierzchnia 1160 m², prestiżowa lokalizacja oraz idealne miejsce do prowadzenia wszelkich działalności handlowo-usługowych. ...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

5 200 000 PLN (4 483 zł/m2)

11
-
1160 m2
-
15893499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913245 15893499 Warszawa – sprzedam lokal usługowy idealny pod gabinet i medycynę, inwestycja Aleje Praskie (Develia).Lokal posiada duże witryny od strony ul. Poskarbińskiej oraz dodatkowe okna z tyłu, doskonały pod gabinet lub inną działalność wymagającą światła dz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 318 383 PLN (19 107 zł/m2)

1
-
69 m2
-