• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 101

15830286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26667493 15830286 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek z dużym potencjałem w miejscowości Grabów ul. Reymonta, pow. łęczycki. Nieruchomość o pow. użytkowej 1 097,05 m² składa się z: dwóch pomieszczeń socjalnych o pow. ...

Grabów (Łódzkie, gm. Grabów)

1 000 000 PLN (912 zł/m2)

11
-
1097 m2
-
15830284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26667492 15830284 Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, ul. Al. Piłsudskiego 29 (obok kina). Sprzedajemy rewelacyjnie położony w centrum miasta budynek handlowo-usługowy, w pełni skomercjalizowany. Budynek o powierzchni komercyjnej 4500 m² na działce o powierzchni ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 900 000 PLN (2 867 zł/m2)

11
-
4500 m2
-
13776659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2080739 13776659 Lokal na sprzedaż w Kole ul. Zielona 5, woj. wielkopolskie. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta. Parter - powierzchnia 1160 m², prestiżowa lokalizacja oraz idealne miejsce do prowadzenia wszelkich działalności handlowo-usługowych. ...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

5 200 000 PLN (4 483 zł/m2)

11
-
1160 m2
-
15893499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913245 15893499 Warszawa – sprzedam lokal usługowy idealny pod gabinet i medycynę, inwestycja Aleje Praskie (Develia).Lokal posiada duże witryny od strony ul. Poskarbińskiej oraz dodatkowe okna z tyłu, doskonały pod gabinet lub inną działalność wymagającą światła dz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 318 383 PLN (19 107 zł/m2)

1
-
69 m2
-
15893504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913239 15893504 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy w centrum Łodzi.Lokal znajduje się tuż przy przystanku autobusowym i tramwajowym.Prezentowane zdjęcia są poglądowe i nie przedstawiają sprzedawanego lokalu.Zalety lokalu:- piękne witryny- powierzchnia 100m2- ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 320 000 PLN (13 200 zł/m2)

1
-
100 m2
2028
15856139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27083740 15856139 UNIKATOWA OFERTA Lokal z witryną i dwoma wejściami - ul. Opałki, Koło Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub bezpiecznej inwestycji kapitału? Takie oferty w tej lokalizacji nie zdarzają się często! Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15869738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27407998 15869738 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy U2 o powierzchni ok. 106m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 158.Lokal jest częścią nowej inwestycji Accanto, składającej się ze 147 mieszkań, 2 lokali usługowych i garażu podziemnego....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 274 760 PLN (12 000 zł/m2)

1
-
106.23 m2
2025
15871640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472922 15871640 Do zakupu narożny lokal usługowy bardzo blisko Liceum Ogólnokształcącego.Lokal znajduje się w Warszawie przy ul. Geologicznej 16 (Włochy, Okęcie) w prestiżowej inwestycji „Porto di Casa”.Porto di Casa to kameralny apartamentowiec z 11 apartamentami o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

562 864 PLN (16 847 zł/m2)

1
-
33.41 m2
2027
15862957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235110 15862957 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Strzelców Kaniowskich 25.Lokal znajduje się na nowo budowanym osiedlu Waterlane Concept & Vibe na rewitalizowanym Starym Polesiu.Na osiedlu będzie też sklep ALDI z duż...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 430 568 PLN (10 800 zł/m2)

1
-
132.46 m2
2027
15859037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27160965 15859037 Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo - usługowy Inwestycja znajduje się w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 70b.Budynek z 2021 roku, funkcjonuje jako prywatny akademik Chill Inn (ok. 153 mieszkań), co zapewnia stały napływ potencjalnych Klientów.Lokaliz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

380 759 PLN (11 407 zł/m2)

1
-
33.38 m2
2021
15750055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25114769 15750055 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Kasprowicza na Bielanach WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - Ws...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 000 PLN (30 000 zł/m2)

1
-
79 m2
2021
15718295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24550032 15718295 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 000 PLN (16 500 zł/m2)

1
-
130 m2
2021