• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 098

15881496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27634768 15881496 Na sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna z zadaszoną rampą o powierzchni 6 441 m 2 wraz z zapleczem biurowo socjalnym o pow. 245 m 2 oraz budynkiem biurowym o pow. 1 091 m 2 położona w Bilczy k. Kielc. W skład hali magazynowej wchodz...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

41 820 000 PLN (5 377 zł/m2)

11
-
7777 m2
2012
15836285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26708960 15836285 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 004 830 PLN (10 467 zł/m2)

11
-
96 m2
2026
15802607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269111 15802607 Na sprzedaż lokal o powierzchni 49,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 44,42m2, - łazienki o pow. 2m2, - wc o pow. 1,8...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

588 812 PLN (12 017 zł/m2)

11
-
49 m2
2026
15802584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26268929 15802584 Na sprzedaż lokal o powierzchni 36,23 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 31,17m2, - łazienki o pow. 1,44m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

431 137 PLN (11 976 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15798102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162133 15798102 Na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość frontu części działki zabudowanej myjnią ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

690 000 PLN (427 zł/m2)

11
-
1615 m2
-
15756531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25255941 15756531 Na sprzedaż lokalbudynek o pow. ok. 1200m2 zlokalizowany w Łagiewnikach tuż przy granicy z Buskiem-Zdrojem. Budynek usytuowany na ogrodzonej, częściowo zagospodarowanej i utwardzonej działce o pow. 13 300 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfal...

Busko-Zdrój (Łagiewniki) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

2 200 000 PLN (1 833 zł/m2)

11
-
1200 m2
1980
15739322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24926560 15739322 Na sprzedaż kompleks budynków chłodni, wybudowanych w 2000 roku, zlokalizowanych w Lekominie, w gm. Zagnańsk . Budynki o łącznej pow. 1316,50 m2, zlokalizowane na działce o pow. 2503 m2 Nieruchomość wyposażona jest w instalacje: elektryc...

Zachełmie (Świętokrzyskie, gm. Zagnańsk)

2 458 770 PLN (1 868 zł/m2)

11
-
1316 m2
2000
15866802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27328546 15866802 Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni ok. 110 m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, poddasze st...

Suchedniów (Świętokrzyskie, gm. Suchedniów)

740 000 PLN (3 524 zł/m2)

11
-
210 m2
1918
15802621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269249 15802621 Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 19,88m2, - łazienki o pow. 1,74m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

274 525 PLN (10 168 zł/m2)

11
-
27 m2
2026
15802608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269112 15802608 Na sprzedaż lokal o powierzchni 54,78 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 49,50m2, - łazienki o pow. 2,33m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

651 882 PLN (12 072 zł/m2)

11
-
54 m2
2026
15756434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25253816 15756434 Na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie socjalne i sanitarne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

620 000 PLN (8 267 zł/m2)

11
-
75 m2
2010
15729384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24761614 15729384 Na sprzedaż hala warsztatowa o powierzchni całkowitej ok. 160 m2, użytkowej ok. 126m2, zlokalizowana na działce o pow. 1505 m2 w Błogoszowie, gm. Oksa. Budynek składa się z części warsztatowej (2 bramy wjazdowe o wymiarach ok. 4m x 4m), biura (sk...

Błogoszów (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

570 000 PLN (3 563 zł/m2)

11
-
160 m2
-