• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 098

15869170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27403008 15869170 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 660 500 PLN (9 711 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15845834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26870404 15845834 Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni: a) Powierzchnia magazynowa 887,70 m2. b) ​Powierzchnia biurowo-so...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

2 655 000 PLN (2 693 zł/m2)

11
-
986 m2
-
15802622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269250 15802622 Na sprzedaż lokal o powierzchni 34,65 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 29,84m2, - łazienki o pow. 1,48m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

346 153 PLN (10 181 zł/m2)

11
-
34 m2
2026
15781224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25823882 15781224 Na sprzedaż dwukondygnacyjna hala produkcyjn a z zapleczem administracyjno-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 1817,22 m² (powierzchnia całkowita 2050,66 m²), zlokalizowana w Dobrowie, gm. Tuczępy, powiat buski. Nierucho...

Dobrów (Świętokrzyskie, gm. Tuczępy)

5 800 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
1817 m2
2010
15780619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25807138 15780619 Na sprzedaż hala produkcyjna z zapleczem administracyjno-socjalnym o powierzchni użytkowej 587,80 m² , zlokalizowana w Dobrowie, gm. Tuczępy , powiat buski. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2510 m² , stanowi...

Dobrów (Świętokrzyskie, gm. Tuczępy)

990 000 PLN (1 687 zł/m2)

11
-
587 m2
1980
15730296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24777396 15730296 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 122,19 m2 , zlokalizowany na parterze budynku usytuowanego przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo . W pobliżu przystanki autobusowe. Na powierzchnię składają się: 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne (k...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 698 441 PLN (13 922 zł/m2)

11
-
122 m2
-
15862320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27224927 15862320 Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m² , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. Hala wybudowana w 2014 roku. Obiekt składa się z magazynu wyso...

Łany (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

14 760 000 PLN (5 279 zł/m2)

11
-
2796 m2
2014
15822307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645590 15822307 < REZERWACJA > Na sprzedaż lokal o pow. 74,91 m2 zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Kielc. Budynek z 2006r. To doskonała lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym . Obecnie lokal funkcjonuje jako gab...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

686 550 PLN (9 278 zł/m2)

11
-
74 m2
2006
15803095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26287630 15803095 Na sprzedaż k ompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 696 m2 , zlokalizowany w Szydłowie. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 15 500 m 2. Teren działki objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym jak...

Szydłów (Świętokrzyskie, gm. Szydłów)

649 000 PLN (932 zł/m2)

11
-
696 m2
-
15802583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26268926 15802583 Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,64 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 20,59m2, - łazienki o pow. 1,44m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

328 916 PLN (12 182 zł/m2)

11
-
27 m2
2026
15765471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25470962 15765471 Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni ok. 2000 m² , zlokalizowana w dzielnicy Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim , w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. O...

Ostrowiec Świętokrzyski (Kąty denkowskie) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

3 900 000 PLN (1 950 zł/m2)

11
-
2000 m2
1980
15687469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23964565 15687469 < REZERWACJA > Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 166 m2 przeznaczony do działalności medycznej , zlokalizowany na pierwszym piętrze, w budynku PLAZA z 2017 roku , przy ul. Zagnańskiej w Kielcach . Budynek z windą, prz...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 041 800 PLN (12 300 zł/m2)

11
-
166 m2
2019