• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

15752688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173037 15752688 Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie włas...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (3 300 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15751829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146563 15751829 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 35,69 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

66 000 PLN (1 886 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15750346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121506 15750346 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 29,97 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orzegowska 7 wraz z udziałem wynoszącym 76110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

40 000 PLN (1 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15750345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121505 15750345 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 32,19 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 12 wraz z udziałem wynoszącym 82810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 563 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15748119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105543 15748119 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 38,95 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 4 wraz z udziałem wynoszącym 11910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

37 000 PLN (974 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15748118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105542 15748118 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,28 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 1 wraz z udziałem wynoszącym 10210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

46 000 PLN (1 314 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15728673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750002 15728673 lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 78810 000 w częściach wspólnych budynku oraz ta...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 559 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15714474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24462910 15714474 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 23810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

79 000 PLN (1 927 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15893373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27909721 15893373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24,28 m, położone w odnowionym, czteropiętrowym bloku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i stanowi idealną propozycję dla sin...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

129 000 PLN (5 375 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15833947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781890 15833947 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

274 900 PLN (5 498 zł/m2)

3
1
50 m2
1930
15839154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741615 15839154 Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 83,77 m², położone w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku w Bytom.To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard wykończenia, komfort oraz wyjątkowy klimat śródmiejskiej a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

479 000 PLN (5 771 zł/m2)

3
1
83 m2
1920
15861418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206552 15861418 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KLIMATYCZNEJ KAMIENICY BYTOM 96,58 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJINa sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58 m² usytuowane na 2 piętrze eleganckiej, klimatycznej kamienicy w centrum By...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

465 000 PLN (4 844 zł/m2)

3
1
96 m2
1945