• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899404 15892542 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 412 PLN (17 439 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899402 15892816 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

837 495 PLN (18 611 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27899495 15892556 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 203 832 PLN (14 862 zł/m2)

5
-
81 m2
2026
15892829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899487 15892829 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 592 PLN (17 432 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899482 15892493 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

923 296 PLN (17 421 zł/m2)

2
-
53 m2
2026
15892826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899468 15892826 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 988 PLN (16 557 zł/m2)

2
-
70 m2
2026
15892490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899463 15892490 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 308 120 PLN (16 558 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15892550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899457 15892550 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 234 PLN (17 816 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899455 15892489 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 603 PLN (19 013 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899453 15892762 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 101 582 PLN (17 212 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899449 15892549 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 736 PLN (16 903 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15892761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899446 15892761 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 133 748 PLN (15 531 zł/m2)

3
-
73 m2
2026