• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899405 15892693 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 749 PLN (17 143 zł/m2)

3
-
75 m2
2026
15892815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899395 15892815 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

986 745 PLN (15 915 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899494 15892495 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 180 189 PLN (16 860 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899492 15892706 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 173 122 PLN (16 759 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899486 15892767 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 296 360 PLN (15 619 zł/m2)

4
-
83 m2
2026
15892705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899484 15892705 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 279 740 PLN (15 419 zł/m2)

4
-
83 m2
2026
15892766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899479 15892766 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 530 PLN (14 522 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15892702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899467 15892702 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 628 PLN (19 779 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15892821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899433 15892821 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

806 045 PLN (18 745 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899423 15892696 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 292 264 PLN (16 358 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15892545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899422 15892545 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 086 724 PLN (15 981 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15892694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899411 15892694 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

767 295 PLN (17 844 zł/m2)

2
-
43 m2
2026