• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899396 15892480 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 098 846 PLN (17 169 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899385 15892539 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 770 PLN (16 915 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15892478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899384 15892478 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

794 730 PLN (18 062 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15892602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899387 15892602 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

991 650 PLN (15 025 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898063 15892109 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 105 542 PLN (17 831 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15891882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897442 15891882 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 312 980 PLN (15 819 zł/m2)

4
-
83 m2
2026
15891788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897435 15891788 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 574 PLN (17 025 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15891881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897432 15891881 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 558 PLN (17 428 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15891694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897433 15891694 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 754 PLN (17 446 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15891789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897443 15891789 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 312 980 PLN (15 819 zł/m2)

4
-
83 m2
2026
15891602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27897439 15891602 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 093 050 PLN (17 630 zł/m2)

5
-
62 m2
2026
15891695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897441 15891695 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

806 310 PLN (18 751 zł/m2)

2
-
43 m2
2026