• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Czyżyny

Znalezionych ofert: 39

15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny), Woźniców

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
1
34 m2
2023
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15709151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24350121 15709151 Czyżyny - przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73 m 2 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. 73 m 2 położone w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303 przy p arku im. Gen. Stanisława Skalskiego . Przedmiotem ...

Kraków (Czyżyny), os. Dywizjonu 303

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

4
1
72 m2
1980
15848133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26933784 15848133 Kawalerka 30,49 m² z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, Czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m² , położone na 1. piętrze budynku z 2010 roku...

Kraków (Czyżyny), os. Akademickie

580 000 PLN (19 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2010
15841824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798551 15841824 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i bardzo popularnym osiedlu Avia przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lok...

Kraków (Czyżyny), Bolesława Orlińskiego

755 000 PLN (15 408 zł/m2)

2
1
49 m2
2018
15486744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19642829 15486744 Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 30,76 m² ul. Sołtysowska - Osiedle Symbioza Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,76 m² z balkonem oraz miejscem postojowym zewnętrznym ...

Kraków (Czyżyny), Sołtysowska

669 000 PLN (22 300 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15669763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23621328 15669763 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 653 350 PLN (20 667 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15665887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23582689 15665887 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 411 460 PLN (17 643 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15672314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691218 15672314 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 3 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 170 413 PLN (17 469 zł/m2)

3
-
67 m2
2026
15893270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906310 15893270 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m² , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym, zadbanym ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (13 200 zł/m2)

2
-
50 m2
1984
15893253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906273 15893253 Czyżyny - 3 pokoje 63,3 m² balkon piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m² , położone na osiedlu Dywizjonu 303 , tuż przy par...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (12 540 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15868190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369132 15868190 PRZESTRONNE 3-POKOJOWE Z KLIMATYCZNYM OGRÓDKIEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego, w sąsiedztwie Osiedla Avia. ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 000 PLN (14 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2016