• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Czyżyny

Znalezionych ofert: 39

15795543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26098836 15795543 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM Prezentujemy zadbane, gotowe do wejścia mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Śliwkowej w dzielnicy Czyżyny. LOKALIZACJA W okolicy bardzo dobra infrastruktura handlowo-usł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (17 039 zł/m2)

2
-
51 m2
2015
15830311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26669393 15830311 SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrze (ostatnim) budynku na Osiedlu Dywizjonu 303 w Czyżynach. Budynek estetyczny,...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
-
50 m2
1982
15485001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19602611 15485001 OKAZJA INWESTYCYJNA! NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 ŁAZIENKAMI, 2 OGRÓDKAMI I 2 KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI, BLISKO CENTRUM MIASTA W NOWOCZESNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RON...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
-
73 m2
2015
15828575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26608151 15828575 Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. ATUTY! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne * ostatnie piętro - brak sąsiadów nad mieszkan...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
-
50 m2
1982
15861478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !!ogród 27207181 15861478 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 35,06  m2, mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

482 075 PLN (13 774 zł/m2)

2
1
35 m2
2027
15861475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !! 27207179 15861475 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 51,08  m2, mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

638 625 PLN (12 522 zł/m2)

3
1
51 m2
2027
15861479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !!ogród 27207182 15861479 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 41,05  m2, mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 965 PLN (13 316 zł/m2)

2
1
41 m2
2027
15854029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Kraków Kredyt bez wkładu własnego !! 27069841 15854029 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanieo powierzchni 44,77 m2, mies...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 625 PLN (12 719 zł/m2)

3
1
44 m2
2024
15829485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26648110 15829485 Czyżyny - 3 pokoje 63,3 m² balkon piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m² , położone na osiedlu Dywizjonu 303 , tuż przy par...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (12 540 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15829497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26648109 15829497 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z garażem - ul. Sołtysowska, os. Fajny Dom, Kraków Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m² , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku na osiedlu Fajny Dom . Nier...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
-
48 m2
2015
15753497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25198261 15753497 Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, 63 m² z tarasem z widokiem na zieleń, Przy Parku Lotników, M1, Tauron Arena, ul. Nowohucka, PłaszówLOKALIZACJA:Ulica Nowohucka to jedna z kluczowych arterii komunikacyjnych Krakowa, za...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1994
15806271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26335364 15806271 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania z widokiem na park przy ul. Stanisława Lema w inwestycji Solaris Park.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane w prestiżowej inwestycji Solaris Park ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

910 000 PLN (17 653 zł/m2)

2
1
51.55 m2
2023