• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 342

15880058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27614536 15880058 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 886 PLN (19 351 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15880057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614535 15880057 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 214 PLN (18 157 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15880056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614534 15880056 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 119 904 PLN (15 999 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15880149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614532 15880149 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 245 280 PLN (17 296 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15880582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614923 15880582 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 136 PLN (13 272 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15814958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26580722 15814958 Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,3 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, mieszczące się na pierwszym piętrze, w Krakowie przy ulicy Karola Bunscha. OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERU...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (16 094 zł/m2)

3
-
64 m2
2015
15869889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411336 15869889 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, mieszczące się na drugim piętrze, w Krakowie na spokojnej ulicy Komuny Paryskiej. ATUTY! * miesz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 130 000 PLN (20 926 zł/m2)

3
-
54 m2
2013
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki), Mieczykowa

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
1
84 m2
2009
15639094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23030610 15639094 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Raciborskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 52,5 m, ul. Bobrzyńskiego Rac...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 600 PLN (14 108 zł/m2)

2
-
52 m2
2000
15380325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17249444 15380325 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 48 m z loggią Osiedle PodwawelskieLo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (17 708 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15729528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24764462 15729528 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Ruczaj.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 49,5 m podzielone na dwa niezależne lokale RuczajLokal...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 000 PLN (14 612 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15559160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21272796 15559160 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m z balkonem po generalnym...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

610 000 PLN (15 641 zł/m2)

2
-
39 m2
1930