• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 342

15358944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16759783 15358944 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Odrzywolskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Luksusowa, dwupoziomowa rezydencja Tyniecko-Bielański Park Kra...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
-
114 m2
2013
15550356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20966612 15550356 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 59 m z balkonem okolice ul. Kape...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 239 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
-
59 m2
2014
15412047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17948036 15412047 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 47,5 m z balkonem Osiedle Podwawelsk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (18 064 zł/m2)

3
-
47 m2
1979
15331779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16025771 15331779 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 36 m Ruczaj, okolice ul. Bob...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (17 194 zł/m2)

2
-
36 m2
2000
15725298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24674670 15725298 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Lokal:mieszkanie o powierzchni ok. 52,5 m2 składające się z 2-pokoi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

680 000 PLN (13 077 zł/m2)

2
-
52 m2
1985
15405206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17806374 15405206 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37 m z balkonem Rynek Dębnic...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
37 m2
1964
15478937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19474817 15478937 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 61 m z dużym balkonem Ruczaj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 120 000 PLN (18 361 zł/m2)

3
-
61 m2
2017
15407991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17867252 15407991 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Czerwone Maki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,5 m z balkonem i garażem ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15571884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21576572 15571884 Bliski Ruczaj! 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni 144,12 m2 z balkonem, tarasem i komórką lokatorską położone przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć. Prezentowane mieszkanie położone jest na parterze 3 piętr...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (14 583 zł/m2)

6
-
144 m2
2009
15506167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20071964 15506167 Ruczaj! 2-3 pokojowe mieszkanie 47,85 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską, położone na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć. Prezentowane mieszkanie położone jest na parterze 3 piętro...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
-
47 m2
2009
15474131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19377221 15474131 Opatkowice, ul. Petrażyckiego - eleganckie, komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 70,83 m2 z dużym balkonem i możliwością zakupienia garażu. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! ATUTY! * kameralna inwestycja * elega...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (12 129 zł/m2)

4
-
70 m2
2013
15517823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20321422 15517823 Ruczaj! 4 pokojowe mieszkanie 94 m2 z balkonem, położone na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć. Prezentowane mieszkanie położone jest na parterze 3 piętrowego budynku z 2009 roku. Akt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (15 957 zł/m2)

4
-
94 m2
2009