• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 342

15624270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22696840 15624270 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. ATUTY! * funkcjonalny układ * przestronne pomieszczeni...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (12 521 zł/m2)

3
-
71 m2
2009
15598658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22147314 15598658 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonamitarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezentacji. ATUTY! ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (13 378 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15872114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CENTRUM Podgórza 4pok - NAPISZ ILE TANIEJ ! 27485602 15872114 4..0.17Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63,1 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do CentrumNowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone niedaleko przystanku, sklepów, a także parku i strefy plenerow...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 281 257 PLN (20 337 zł/m2)

4
1
63 m2
2025
15872220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum RYDLÓWKA 2 POKOJE do negocjacji!!! 27488260 15872220 Zakup od dewelopera bez Podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomości!!! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W CENTRUM Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 3A002. o powierzchni 38,25 m 2, znajduje s...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

721 012 PLN (18 974 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15535359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, po remoncie, wyposażone 20722317 15535359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To propozycja dla osób ceniących kameralny klimat, niską zabudowę oraz bliskość...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15870057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 2 pokoje -gotowe do odbioru do negocjacji 27418361 15870057 Zakup od dewelopera bez Podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomości!!!PROMOCJA WIOSENNA zadzwoń !Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W CENTRUM Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 105. o powierzch...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

842 099 PLN (19 584 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15863679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament Ludwinów 4 pok. - GOTOWE DO NEGOCJACJI 27254668 15863679 Zakup od dewelopera bez Podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomości!!!Wiosenna WYPRZEDAŻ - szczegóły zadzwoń !! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W CENTRUM Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 4...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 173 933 PLN (18 634 zł/m2)

4
1
63 m2
2025
15862307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 3 pokoje ogród 10 min Centrum RABATY !! 27224340 15862307 4.A.0.03Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 52,28 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do CentrumNowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone niedaleko przystanku, sklepów, a także parku i strefy plener...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 873 PLN (18 574 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15866329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze, Dębniki 4 pokoje PROMO 120 tys TANIEJ ! 27318262 15866329 4.A.2.4Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do CentrumNowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone niedaleko przystanku, sklepów, a także parku i strefy plenerowej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 173 933 PLN (18 634 zł/m2)

4
1
63 m2
2025
15863681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament Ludwinów 3 pok. - GOTOWE DO NEGOCJACJI 27254665 15863681 Zakup od dewelopera bez Podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomości!!!Wiosenna WYPRZEDAŻ - szczegóły zadzwoń !! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W CENTRUM Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 3...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

935 184 PLN (17 984 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15786271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25900732 15786271 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W SĄSIEDZTWIE ZAKRZÓWKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 76,79 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Pychowickiej w atrakcyjnej części Ruczaj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

997 886 PLN (13 130 zł/m2)

3
-
76 m2
2009
15860786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184214 15860786 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,08 m2, z dwoma balkonami, mieszczące się na trzecim piętrze w Krakowie przy ulicy Zygmunta Miłkowskiego. Z punktu widzenia inwestycyjnego -jest możliwość zrobienia 4 osobnych pokoi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

977 000 PLN (12 213 zł/m2)

3
-
80 m2
-