• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 342

15387574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17414621 15387574 DO SPRZEDAŻY LOKAL W SYSTEMIE TBS ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZY ULICY WICHERKIEWICZA MIESZKANIE Do sprzedaży mieszkanie 5 pokojowe w systemie TBS. Położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Budynek został wybudowany w 2001 roku w konstruk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

390 000 PLN (5 417 zł/m2)

5
-
72 m2
2001
15386402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17381820 15386402 Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią, dużym balkonem typu loggia oraz dodatkowo płatnym miejscem postojowym przy ulicy Piltza. Aktualnie mieszkanie jest wynajęte na 3 lata, zakup z przejęciem umowy najmu. ATUTY! * jas...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (16 164 zł/m2)

4
-
55 m2
2010
15860026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RYDLÓWKA 3 POKOJE Z OGRODEM - GOTOWE DO NEGOCJACJI 27180313 15860026 Zakup od dewelopera bez Podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomości!!!Wiosenna WYPRZEDAŻ - szczegóły zadzwoń !! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W CENTRUM Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 4...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 873 PLN (18 574 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15792104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26006210 15792104 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe (dwupoziomowe) mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Liczne tereny rekreacyjne i zielone w zasięgu spaceru. Szkoły, przeds...

Kraków (Dębniki), Chmieleniec

950 000 PLN (13 194 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15814459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 2 pokoje - gotowe do odbioru-Promocja 26636627 15814459 Zakup od dewelopera bez Podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomości!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W CENTRUM Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 4a306. o powierzchni 42,98 m 2, znajduje si...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 390 PLN (17 414 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15829437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26648097 15829437 *zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części Ruczaju, przy ulicy Kobierzyńskiej. Jest tut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15825836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647242 15825836 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 219 136 PLN (17 416 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15825756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647239 15825756 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

854 864 PLN (18 584 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15825835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647234 15825835 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 308 450 PLN (16 563 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15825675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647230 15825675 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 252 940 PLN (15 860 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15825794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647225 15825794 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 800 PLN (18 539 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15825753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647217 15825753 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 511 016 PLN (16 789 zł/m2)

4
-
90 m2
2025