• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 96

15483173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19556562 15483173 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Kocmyrzowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.]Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 55 m z balkonem okolice...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
55 m2
2015
15844599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26841796 15844599 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sikorki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice ul. Sikorki, na Czyżynach.Oferujemy mi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

549 000 PLN (16 636 zł/m2)

1
1
33 m2
2016
15833702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26750031 15833702 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Teatru Ludowego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu Ronda Kocmyrzowskiego, Nowa Huta...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (14 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15643276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23129454 15643276 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wawelskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 47 m, ul. WawelskaDo sprzedania ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 000 PLN (15 106 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15523892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20475877 15523892 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda gen. Maczka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 37 m, Rondo gen. MaczkaDo spr...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15355837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16691285 15355837 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kruszwickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 57 m z balkonem okolice ul. K...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
-
57 m2
1981
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954
15797104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26136869 15797104 Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, natomiast ciepła woda dostarczana jest...

Kraków (Nowa Huta), os. Krakowiaków

524 800 PLN (12 205 zł/m2)

3
1
43 m2
1970
15890735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883677 15890735 Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorską. Oferta mieszkania zlokalizowanego w inwestycji składającej...

Kraków (Nowa Huta), Stare Wiślisko

1 487 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
1
95 m2
2025